1x09 TRUST DOESN'T RUST
Kwestia zaufania (DVD|POLSAT)
Nie ma jak zaufanie (TVP)
KARR (Knight Automated Roving Robot), prototyp KITTa, przed wstąpieniem Michaela do Fundacji zostaje dezaktywowany przez twórcę, Wiltona Knighta.
KARR posiada wszystkie funkcje KITTAa. Różni ich tylko jedno - funkcja ochrony ludzkiego życia, którą posiada tylko KITT. KARR jest tej funkcji pozbawiony, liczy się dla niego tylko ochrona własnego istnienia i osiągnięcie celu.
Do Muzeum Techniki Knighta włamuje się dwóch rabusiów, któzy przez przypadek aktywują KARRa. W tym samym czasie Michael zostaje wezwany do muzeum, aby go zabezpieczyć. Niestety, przybywa za późno - zauważa samochód wyglądający identycznie jak KITT, który nieomal go przejeżdża. Po powrocie do siedziby Fundacji Devon i Bonnie mówią Michaelowi o istnieniu prototypu KNIGHTa 2000 oraz o tym, że tak jak KITT, jest on prawie niezniszczalny.
Tymczasem rabusie orientują się w jaki sposób można wykorzystać KARRAa. W mieście rozpoczyna się seria kradzieży. Okazuje się jednak, że przez to, iż KARR przez dłuższy czas był zdezaktywowany, nie wszystkie jego funkcje działają prawidłowo i wymaga pomocy dobrego technika. Zostaje porwana Bonnie...
Teasery odcinka:

Knight Rider: Trust Doesn't Rust (Teaser)
TRUST DOESN'T RUSTTRUST DOESN'T RUST
TRUST DOESN'T RUSTTRUST DOESN'T RUST
TRUST DOESN'T RUSTTRUST DOESN'T RUST
TRUST DOESN'T RUSTTRUST DOESN'T RUST
TRUST DOESN'T RUSTTRUST DOESN'T RUST
Dodał: Pik   Ocena:
9/10
Poprawił: eNeR

Komentarze (14)
Dostępne są polskie napisy do odcinka. Pobierz

W ROLACH GŁÓWNYCH:

Michael Knight:
David Hasselhoff

Devon Miles:
Edward Mulhare

Bonnie Barstow:
Patricia McPherson

Głos K.I.T.T.-a:
William Daniels
<<   >>


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt