3x06 |
K.I.T.T. vs. K.A.R.R. |
Dobro przeciw złu (DVD|TVP) |
K.I.T.T. walczy z K.A.R.R-em (Polsat) |
John Stanton poszukuje wraz z dziewczyną cennych rzeczy na plaży i przez przypadek odnajdują samochód. Tajemniczym znaleziskiem jest KARR. Gdy para rusza na przejażdżkę, po drodze mija się z Michaelem i KITTem. Knight i jego kompan są zaskoczeni tym widokiem, pamiętając wybuch nieudanego prototypu (odcinek "Trust doesn't rust"). Ruszają w pościg, ale ten kończy się niepowodzeniem.
John obiecuje dziewczynie, że odda samochód, jednak KARR namawia go do zmiany decyzji - chłopak ukrywa samochód w warsztacie, w którym pracuje. Wkrótce Stanton i KARR napadają na Fundację i nakazują Bonnie zmianę wyglądu. Zabierają także nowy laser, który miał być wbudowany do KITTa oraz części do naprawy funkcji.
KARR staje się niezniszczalny tak jak KITT oraz zostaje uzbrojony w groźny laser, co w połączeniu z jego brakiem funkcji ochrony życia stanowi bardzo niebezpieczną mieszankę.
John chce przestać pomagać KARRowi, ale gdy ten się o tym dowiaduje, zmusza chłopaka do pomocy porywając jego dziewczynę.
Michael i KITT muszą jak najszybciej stoczyć kolejną walkę z KARRem i zniszczyć go, choć nie wiedzą jak tego dokonać... |
Nowe funkcje K.I.T.T.-a: HIGH-TENSILE REFLECTORS - Lustra, dzięki którym KITT może odbijać wiązkę lasera. |
Użyte funkcje K.I.T.T.-a: AUDIO/VIDEO RECORD
AUTO CRUISE
AUTO DOOR LEFT
CHEMICAL DETECTORS
CHEMICAL SCAN
HIGH-TENSILE REFLECTORS
MAP OVERLAY
PRIVATE CARRIER FREQUENCY
PURSUIT MODE
REMOTE MONITORS
SELF-ANALYZING PROBE
SIGNAL
SURVEILLANCE MODE
TREAD PATTERN SCAN
TURBO BOOST
VOICE PROJECTION
Użyte funkcje K.A.R.R.-a:
ALPHA CIRCUITS
ANHARMONIC SYNTHESIZER
AUDIO PLAYBACK (TAPE)
AUTO CRUISE
AUTO DOORS LEFT & RIGHT
AUTO PHONE
COMPUTER INTERFACE
INTERIOR OXYGENATOR
INTERIOR TEMP. CONTROL
LASER
MANUAL OVERRIDE
MEDICAL SCAN
MICROWAVE JAMMER
POINT-OF-IMPACT ANALYSIS
PRIVATE CARRIER FREQUENCY
SONAR
SURVEILLANCE MODE
SYSTEM CONDITION READOUT
TURBO BOOST (x4)
TINTED WINDOWS
VOICE PROJECTION |
Teasery odcinka:
Knight Rider: K.I.T.T. vs. K.A.R.R. (Teaser) |
Wykorzystane utwory muzyczne:
Laura Branigan - "Self Control" The Pointer Sisters - "Jump! (For My Love)" Bananarama - "Cruel Summer" |