Recenzje nowego Nieustraszonego


Strona: 1

"Knight Rider". Serial mojego dzieciństwa. Pamiętam do dziś rok 1995, czwartek, godzina 20:00, telewizja Polsat. Walczę o telewizor. Walka jest nierówna - dziecko vs. dorosły. Zazwyczaj wygrywałem z czego jestem niezmiernie dumny. Siadam w fotelu. Z głośnika Neptuna M 745 Color (nawiasem mówiąc blisko 19-letni staruszek dalej jest w rodzinie) rozbrzmiewają pierwsze takty wspaniałej melodii, która leczy wszelkie rany i która powoduje wielkie podekscytowanie. Tak. Po tygodniu czekania znów mogę s...    (Przeczytaj całość)
Autor: Rider
Dodano: 26-02-2008
Kiedy niecałe 1,5 godziny temu wreszcie brałem się za oglądanie nowego Knight Ridera, powiem szczerze, trochę mi się nie chciało.. Dlaczego? Może dlatego, że nie wierzyłem, iż nasz ukochany serial powróci.. Że odżyją tamte wspomnienia z lat 90, gdy pierwszy raz oglądałem go na Polsacie. Że ten klimat oryginalnego Knight Ridera pozostanie w nowym serialu. A jak było? Jedno jest pewne, i chyba każdy się z tym zgodzi. Mustang to nie Pontiac. I oryginalnemu KITTowi nigdy nie dorówna żaden no...    (Przeczytaj całość)
Autor: Pik
Dodano: 26-02-2008
Mogłabym napisać teraz bardzo dużo. Zaczęłabym od wstępu, ładnie zarysowałabym linię historyczną KR powoli przechodząc do właściwiej recenzji. Mogłabym przybliżyć Wam właściwie każdy aspekt oryginału i jego dotychczasowych kontynuacji. Mogłabym napisać ile godzin poświęciłam na śledzenie choćby najdrobniejszej nowinki o powstającym pilocie. Wymieniłabym każdy najdrobniejszy szczegół, który przykuł w jakiś sposób moją uwagę. Wspomniałabym jaki przekręt musiałam zrobić, żeby zaopatrzyć się w film ...    (Przeczytaj całość)
Dodano: 26-02-2008
Stało się - nowy film z serii KR zawitał do naszych telewizorów...czy do serc także? Czas pokaże. Tymczasem dzielę się z Wami wrażeniami po seansie. [imgm]http://www.knight-rider.pl/g(...) po setkach nieprawdziwych plotek i różnych fantazji wypisywanych przez Fanów Nieustraszonego na całym świecie dowiedziałem się (zresztą z naszego serwisu:)), że jednak powstanie nowy film z serii Knight Rider, jak chyba każdy z nas tu obecnych jednocześnie ucieszyłem się, ale w takim samym stopniu z...    (Przeczytaj całość)
Autor: eNeR
Dodano: 26-02-2008
Serial Knight Rider oglądałem mając 5 lat w 2002 roku, lecz mało z tamtych lat pamiętam. Rok 2006: chcę włączyć TVN na swoim dekoderze C+ i przypadkowo naciskam 2 razy 8. Powstaje 88 i włącza się kanał Das Vierte. Piękna muzyka wydobywa się ze starego Thomsona 32" Black DIVA, który był do 12 lipca 2010 w rodzinie. Rok 2008: przypadkowo na youtube widzę trailer nowego KR. Na początku myślałem, że to fake, ale nie. Nowy KR naprawdę powstawał. 18 lutego siadam po szkole i zaczynam oglądać na komput...    (Przeczytaj całość)
Dodano: 13-07-2010
KNIGHT RIDER NA 3 GŁOSY:
Z okazji dziesięciu lat od premiery "Knight Rider: The Series" przedstawiamy specjalną recenzję pilota tej opowieści - dwugodzinnego filmu telewizyjnego. Trzy osoby - Kosogłos, Meki oraz TS89, trzy różne podejścia i trzy różne historie - ponownie (a w jednym przypadku po raz pierwszy) widziały ten epizod. Jakie jest ich zdanie na jego temat? Co zauważyli po latach, co im się spodobało, a co nie?    (Przeczytaj całość)
Autorzy: Kosogłos, TS89, Meki
Dodano: 17-02-2018
Strona: 1


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt