Patricia McPherson odtwórczyni roli Bonnie Barsotow w serialu KNIGHT RIDER urodziła się 27 października 1954 roku w Washingtonie - USA. Jej ojciec był wojskowym a dużą część swojego życia spędziła we Francji. Prócz kariery aktorskiej Patricia pracowała jako modelka i była całkiem niezła w też w tym zawodzie. Patricia nie bardzo lubiła pracę aktorki, dlatego też wystąpiła w małej ilości filmów. Głowne role z których zasłynęła to role w serialu KNIGHT RIDER i filmie PRIME RISK. Ponadto grała też w pojedynczych odcinkach seriali takich jak np. DYNASTIA, MACGYVER czy STAR TREK.

Bonnie Barstow to ekspert, który nie tylko bardzo dobrze zna się na skomplikowanej elektronice ale świetnie opiekuje się K.I.T.T-em. To właśnie ona prowadziła serwis tego super samochodu i po każdej większej kolizji naprawiała go, modernizowała, itp. Bonnie to także członek czteroosobowej drużyny, którą tworzyli Michael, Devon, Bonnie i K.I.T.T. Do F.L.A.G trafiła dzięki pomocy swojego ojca, który był emerytowanym pilotem i pracował kiedyś dla Wiltona Knight'a.
Patricia Mcpherson grała w trzech sezonach serialu z czterech. Mianowicie w pierwszym, trzecim i czwartym. W drugim okresie serialu (1983 - 1984) Patricie Mcpherson zastąpiła Rebecca Holden, która zagrała April Curtis. Przyczyną tego, iż Patricia nie zagrała w drugim sezonie było prawdopodobnie to iż żądała zbyt wysokiego wynagrodzenia. Lecz widzowie polubili ją aż tak, że prosili o przywrócenie Bonnie Barstow na ekrany. Tak też się stało, po rocznej przerwie Patricia wróciła do serialu i pozostała już w nim przez kolejne dwa lata, aż do zakończenia zdjęć do KNIGHT RIDER. Sama opowiada w wywiadach, że była zdziwiona ogólnoświatową opinią gdy odeszła z serialu po pierwszym sezonie.

Obecnie Patricia McPherson zajmuje się ochroną orłów i nie pracuje już w aktorstwie.

 
Ostatnia modyfikacja: 10-01-2016 01:31 przez Pik

Komentarze (0)


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt