Kyle Stewart


Biografia: Były agent CIA, który większość swojego życia spędził pracując dla rządu. Przez wiele lat działał pod przykrywką, a jego misje niejednokrotnie zaprowadzały go na obszary objęte konfliktami, takie jak Irak, Libia i Kolumbia. Odniósł ogromną ilość sukcesów i uważany był za jednego z najlepszych amerykańskich agentów.
Wszystko zmieniło się po misji w Rosji, gdy jego przykrywka została spalona, a on sam ciężko ranny i pozostawiony na pewną śmierć. Ponieważ jego nazwisko znalazło się na liście szpiegów, po rekonwalescencji nie mógł już wrócić do pracy w CIA.
Z pomocą przyszła Fundacja, która poprosiła go o podzielenie się swoją ogromną wiedzą z pozostałymi członkami nowopowstającego zespołu. Jego doświadczenie, naturalne zdolności przywódcze i obycie terenowe czynią go idealnym liderem Team Knight Rider.
Ojciec Kyla również pracował dla CIA, jednak nie okazał się tak lojalny jak syn i zdradził zarówno swój kraj jak i Rosjan, u których pracował pod przykrywką. Młodszy Stewart posiada bardzo duże poczucie odpowiedzialności i czuje się zobowiązany, by naprawić wyrządzone przez ojca niegodziwości.

Charakter: Kyle jest sprawiedliwy, uczciwy, ale potrafi być również bezwzględny gdy wymaga tego sytuacja. Swoją drużynę traktuje z szacunkiem i zawsze dba o dobro jej członków, nawet tych zmechanizowanych. Potrafi pogodzić i w pełni wykorzystać różnorodne zdolności i umiejętności swojej jednostki. Problemy z którymi boryka się w pracy dotyczą zapewnienia bezpieczeństwa swojemu zespołowi oraz moralnych konsekwencji związanych z wykonywanymi przez nich zadaniami.
Kyle wydaje się być z wzajemnością uczuciowo zainteresowany Jenny Andrews. Jednak jako lider zespołu stara się utrzymać emocjonalny dystans i nie angażować w osobiste relacje.


Pojazd: Prowadzi Dantego, szybki i wszechstronny pojazd sportowy, który w razie potrzeby może służyć jako mobilne centrum dowodzenia. Podczas gdy Kyle woli zachować swoje myśli dla siebie, Dante zawsze wyraża swoją opinię.Jenny Andrews


Biografia: Ekspertka sztuk walki, były żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej i weteranka Wojny w Zatoce. Cała jej rodzina jest zaangażowana militarnie. Każdy z pięciu braci służy w innej jednostce wojskowej, a ojciec był nawet generałem.
Kilka lat wcześniej Jenny odkryła, że jest adoptowana. Jedyne co udało jej się dowiedzieć o swojej prawdziwej rodzinie to to, że jej ojciec był pracownikiem Fundacji. Jednym z głównych powodów, który sprawiał, że chciała zacząć pracę dla FLAG, było przeświadczenie, że ułatwi jej to pozyskanie większej ilości informacji o ojcu. Wiele razy przeszukiwała bazy danych Fundacji, często bez odpowiedniego upoważnienia, ale wielokrotnie trafiała w ten sam martwy punkt. Podczas jednej z prób system powiązał jej imię z Michaelem Knightem.

Charakter: Ta urocza brunetka jest zawsze skupiona na pracy, wysoce zmotywowana i efektywna. W relacjach osobistych za to pasują do niej takie określenia jak "nieśmiała i ostrożna." Jenny jest bardzo oddanym członkiem zespołu i zastępcą Kyla Stewarta. Wyjątkowo dobrze dogaduje się ze wszystkimi współpracownikami.
Jenny jest również zdyscyplinowaną gimnastyczką i kiedy nie pracuje, większość wolnego czasu spędza na treningach lub w siłowni. Nie lubi trwonić czasu na błahe sprawy i dlatego często trudno nakłonić ją do dobrej zabawy.
Razem z Kylem odczuwają do siebie wzajemne przyciąganie, jednak kobieta jest zbyt nieśmiała by przejąć inicjatywę, a mężczyzna jest zbyt zdystansowany emocjonalnie.


Pojazd: Samochodem Jenny jest czerwony i szybki Mustang o imieniu Domino, która jest zupełnym przeciwieństwem osobowości kobity. Nieustannie skłania Jenny do podejmowania większego ryzyka i otwartości.Duke DePalma


Biografia: Duke to były funkcjonariusz chicagowskiej policji i bokser z bezkonkurencyjną znajomością broni oraz szerokimi zdolnościami survivalowymi i inwigilacyjnymi.
Duke posiada tytuł mistrza Golden Gloves. Miał szanse na zrobienie kariery bokserskiej, jednak nie potrafił pogodzić się z głębokim powiązaniem tego sportu z przestępczością zorganizowaną. Kiedy kazano mu oddać walkę, postanowił odwiesić rękawice i zacząć pracę w policji. Zrobił wszystko co tylko był w stanie, żeby doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości mężczyznę, który zaprzepaścił jego szanse na karierę, ale w efekcie stracił… również pracę w policji.
Na jego wyjątkowości poznała się Fundacja i dała mu nową sposobność na walkę z kryminalistami.

Charakter: Duke jest siłą nie do powstrzymania, ale jego działania są zawsze przemyślane i wykalkulowane. Bardzo często wysyłany jest do zadań, które wymagają pracy pod przykrywką. Jest twardy, a swoje obowiązki wykonuje do granic swoich możliwości. Mężczyzna jest ostrożny i uprzejmy, ale jednocześnie bezpośredni i szybko przechodzi do rzeczy.


Pojazd: Jego pojazdem jest Attack Beast - samochód terenowy zbudowany niczym czołg, napakowany działami, laserami i wyciągarkami. Jako jedyny z całego zespołu potrafi wyprowadzić Duka z równowagi.Erica West


Biografia: Erica - czyli piękna i zwodnicza blondynka z tajemniczą przeszłością. Jest mistrzynią manipulacji i zawsze dostaje to, czego chce. Jej koledzy z drużyny nie mają nawet pewności czy imię, którym się posługuje, jest prawdziwe.
Przed dołączeniem do zespołu była świetną oszustką. Razem z mężem uważani byli za najlepszą parę złodziei na świecie. Oszukiwali wszystkich bez żadnych skrupułów. Ich dobra passa trwała do czasu feralnej akcji, w wyniku której mąż kobiety upozorował swoją śmierć i uciekł ze skradzionymi dobrami. Erica natomiast została wytropiona, ujęta przez FBI i osadzona w więzieniu. Zdążyła już odsiedzieć trzy lata ze swojej wieloletniej kary, gdy Fundacja zwróciła się do niej z propozycją, dzięki której mogłaby wymazać swoją kryminalną przeszłość.

Charakter: Erica jest całkowicie nieprzewidywalna, ale zawsze udaje jej się odwrócić sytuację na swoją korzyść i pozostać lojalną wobec swojego zespołu. Jest jednak świadoma tego, że lider drużyny, Kyle, nie ma do niej pełnego zaufania.
Kobieta wnosi unikalny wgląd do każdej misji i nie boi się wyrażać głośno swoich opinii. Chociaż jej metody wydają się dziwne i nieprofesjonalne, często okazują się niezwykle przydatne i kluczowe w rozwiązaniu problemu.

Pojazd: Erica przemieszcza się dzięki Kat, hybrydowemu motocyklowi, który razem z Plato tworzy High Speed Pursuit Vehicle (Wyścigowy Pojazd Hybrydowy). Kat jest kompletnym przeciwieństwem swojej parterki - wzorem wszelkich cnót, przejętą przestrzeganiem zasad i przepisów. Ich wzajemna relacja przypomina bardziej stosunki zbuntowanej córki i jej nieco apodyktycznej matki.


Kevin "Trek" Sanders


Biografia: Trek to geniusz technologiczny. W wieku 10 lat ukończył MIT. Od tego czasu założył wiele firm i opatentował niezliczoną ilość wynalazków. Opracował również rewolucyjne technologie, które po sprzedaży na wolnym rynku w mgnieniu oka zrobiły z niego milionera. Równie szybko jak pozyskiwał pieniądze, większość z nich równie szybko roztrwonił.
Fundacja zatrudniła go ze względu na jego specjalistyczne zdolności. Chociaż mógłby żyć dostatnio z zarobionej fortuny, wolał rozpocząć pracę z zespołem. Nigdy tego nie przyzna, ale praca w TKR pozwala mu w pełni wykorzystać swoją pomysłowość.
Przydomek "Trek" dostał dzięki rodzicom, którzy spłodzili go podczas konwencji Star Treka w 1973 roku.

Charakter: Trek jest prawdopodobnie najmniej ambitnym członkiem zespołu. Zawsze pracuje w swoim tempie, co często prowadzi do opóźnień. Cecha ta ma swoje podłoże w jego dzieciństwie, gdy w wieku 12 lat przeżył pierwsze załamanie nerwowe z powodu zbyt dużej presji. Jest również bardzo wyczulony na osoby nadużywające technologii dla swoich korzyści. Ma też problemy z angażowaniem się w jakąkolwiek formę fizycznej walki z przeciwnikiem.
Trek ma bardzo dziwny i niekonwencjonalny sposób radzenia sobie z problemami, a jego niesamowite zdolności intelektualne, analityczne i komputerowe stale imponują kolegom z zespołu. Traktowany jest przez nich jak młodszy, zdolniejszy brat. Bardzo dobrze dogaduje się z Kylem, ale przywódca TKR wolałby, żeby był trochę bardziej zmotywowany. Sporo czasu przebywa z Jenny, która prawdopodobnie wyczuwa jego nieśmiałość wobec kobiet. Wobec Eriki natomiast nastawiony jest ambiwalentnie, oboje kłócą się przy każdej możliwej okazji.


Pojazd: Jego pojazdem jest Plato, jeden z motorów, który tworzy High Speed Pursuit Vehicle (HSPV). Plato podziela zamiłowanie swojego towarzysza do faktów, zestawień i wyliczeń, a razem tworzą unikalny, silny i efektywny duet.
 
Ostatnia modyfikacja: 09-01-2016 23:57 przez Pik

Dział przygotowała: Fenix The Best
Komentarze (0)


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt