Frequently Asked QuestionsZaloguj się, aby dodać pytanie.
 1. KARR miał pare niedopracowań w swojej desce rozdzielczej np. kiedy prowadził John to nie wyświetlało się NORMAL CRUISE tylko prawie cały czas AUTO CRUISE, dlaczego???
 2.  
 3. Czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego KARR wybuchł?
 4.  
 5. Zanim michael wstąpił do fundacji to kto był kierowcą KARRa?
 6.  
 7. Dlaczego KARR w odcinku KITT vs. KARR miał żółty scanner a w Trust Doesn't Rust miał czerwony? Czyżby sól w wodzie?
 8.  
 9. Gdzie mozna znalezc liste funkcji KARRa i rysunki jego deski rozdzielczej ??? Bardzo mi to jest potrzebne !!
 10.  
 11. Mam takie pytanie odnośnie K.A.R.R.-a w odcinku Trust Doesn't Rust. Gdzie się znajdował jego Voisebox bo już od trochę mnie to gryzie. Proszę o szybką odpowiedz.
 12.  
 13. Czy k.a.r.r powstał też z Pontiaca trans am'a, bo wydaje mi się ze że to chyba jest Pontiac fiero, bo k.a.r.r powstał wcześniej.. (taj jak fiero, a później trans am) . hmmm ??
 14.  
 15. KARR miał SPM?
 16.  
 17. Kto kieruje karrem i kto mówi jako jego głos?
 18.  
 19. Kto mówi jako głos Karra?
 20.  
 21. Dlaczego w odcinku karr ma inną deske roździelczą taką jak kitt w 2sezonie a w 1 sezonie karr miał inną niedoróbka nie mieli licencji na orginał
 22.  
 23. Dlaczego w odcinku "trust doesn't rust" KARR miał zółty voicebox a scanner posiadał czerwony?
 24.  
 25. Mam pytanie odnośnie tablic rejestracyjnych KARRa. O ile się nie mylę w pierwszym sezonie na tablicy rejestracyjnej tak jak w przypadku KITTa widniał napis KNIGHT. W trzecim sezonie zaś był na niej napis KARR. Czy KARR mógł użyć funkcji LICENCE PLATES?
 26.  
 27. W jednym odc. KARR i KITT skoczyli na siebie. KITT przetrwał a KARR się rozsypał i na końcu odcinka zaświeciła mu się zielona lampka - czy to znaczy, że przeżył?
 28.  
 29. Czy Trans Am, który grał KARRa w KITT vs. KARR był przemalowanym KITTem, czy specjalnie skonstruowanym egzemplarzem?
 30.  
. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt