Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nareszcie w Polsce - DVD z Nieustraszonym!
Autor Wiadomość

lnt

Wysłany: 14-10-2008, 18:07 

Fenix The Best napisał/a
lnt napisał/a
Ludzie, na głowy poupadaliście? ;>
Co za różnica czy jest dostępne czy nie i za jakiekolwiek pieniądze? Co za hipokryzja ;]

No dobra, w takim razie, żeby nie być hipokrytami, pousuwamy wszystkie nielegalne tematy i posty. :P
Posty, które notabene sama dodajesz. Dla mnie to akurat rybka czy je usuniesz czy nie bo i tak nie używam linków, które sam też czasem podam, tylko ściągam z innego źródła.

Pik 
Administrator

Wysłany: 15-10-2008, 09:07 

Pontiac Trans AM napisał/a
A czy ktoś zamierza przerobić później wersję DVD na avi DVDRiP i wstawić na forum jako wszystkie odcinki z lektorem?

Rider napisał/a
Zapewne będą na torrentach (jak w przypadku Drużyny A), ale powiem szczerze, że ja osobiście czegoś takiego robił nie będę i jestem prawie pewien, że nikt z forum udostępniał nie będzie.

Fenix The Best napisał/a
Widziałam na pebie, że ktos tak robił.
Uważam jednak, że wklejanie na forum linków do serialu, którego w legalny sposób w Polsce nie można zdobyć, to jednak co innego niż wklejanie na forum linków do serialu, który jest wydawany po polsku i za stosunkowo niewielkie pieniądze.

lnt napisał/a
Ludzie, na głowy poupadaliście? ;>
Co za różnica czy jest dostępne czy nie i za jakiekolwiek pieniądze? Co za hipokryzja ;]

Powiem to tak. Zawsze zależało mi na tym, aby jak najwięcej osób mogło posiadać odcinki serialu. Dlatego trochę przymykałem oko na linki do Ripow (mówie to zarówno o KR, jak i o KR:TS). Jednak jeżeli teraz już wszyscy mają możliwość legalnie zakupić całego Nieustraszonego nie widzę powodu, by temu pomagać. To co robicie z zakupionym przez Was DVD to Wasza sprawa, ale w tym serwisie linków do zripowanego Nieustraszonego nie będzie.
Wierzę, że na ukochany serial nie będziecie oszczędzać tych 20zł miesięcznie. To naprawdę jest mała kwota. Za oryginalny box z serialem zapłaciłem więcej.

A co do kolekcji.:)
Wszystkich ciekawych informuję, że lektorem jest.. Andrzej Leszczyński (tak, ja też go nie znam), a tłumaczenie wykonał Piotr Mielańczuk. Tak więc, jak się spodziewaliśmy, mamy zupełnie nową wersję Nieustraszonego.
Aha i fajnie, że DVD pakowane są w slimy, zawsze troszkę mniej miejsca będzie zajmował, kolejny już, zbiór KR. :)

Aha, i co ciekawe.. Za 2 tygodnie będą dołączone 2 płyty DVD! Tak więc, aż 4 odcinki serialu. Bardzo miła niespodzianka, nie wiem czy tak będzie na stałe, ale jeśli tak, to tymbardziej błagam, nie narzekajcie, że drogo. :)

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 15-10-2008, 10:11 

ja już kupiłem i obejrzałem pierwszy odcinek i jestem zadowolony tłumaczenia jest ok no to tez nie weidzałem ze wnastępnym numerze bedą dwa odcinki::) tak PIK ma racje nijest drogo ja będe kupupował i nie bede patrzał na cene :)

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 15-10-2008, 10:56 

Pik napisał/a
Aha, i co ciekawe.. Za 2 tygodnie będą dołączone 2 płyty DVD! Tak więc, aż 4 odcinki serialu. Bardzo miła niespodzianka, nie wiem czy tak będzie na stałe, ale jeśli tak, to tymbardziej błagam, nie narzekajcie, że drogo.

1.Ludzie to jest piekne! za 3.95 zł. to jest bombowa cena oby następny numer tez był po starej cenie :)
2. Co do tłumaczenia to nie narzekam :wink: ,chodz mogło byc lepiej
3. Bardzo mi sie podoba wstęp do Całego filmu lub wyboru scen :wink:

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 15-10-2008, 11:10 

tak zapomniałem no pczątkowe menu jest piękne ale wreście tłumaczą tak jak powinno byc jest K.I.T.T zamast K.A :) NORMALNIE MISIE PODBA :) już niemoge doczekac się następnego odcinka :) no cena jest dobra morze będzie stara cena taka jak kupiło sie pierwszy odcinek:)

kuciu

Wysłany: 15-10-2008, 12:11 

Wszystko fajnie, tylko czemu nie TURBO BOOST :(

kamot

Wysłany: 15-10-2008, 13:34 

Ja rowniez jestem bardzo zadowolony z tego wydania, najwazniejsze ze jest KITT a nie KA, co prawda slabe jest intro (bez lektora) i z jakas okrojona melodia ale ok. Ladne menu startu filmu.

Co do ceny - wewnatrz gazetki wyraznie napisane, kazdy nastepny nr bedzie kosztowal 9.95zl ;)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 15-10-2008, 13:43 

JESTEM ZACHWYCONY :!:

Jeszcze nie obejrzałem, ale zrobię to zaraz jak wróce z miasta :) .

Najlepsza jest gafa w gazetce w miejscu gdzie piszą, że K.I.T.T. to tak naprawdę Pontiac Trans-Am a na zdjęciu widać Camaro (sorry, jeżeli pomysliłem nazwę, ale słabo się na tym znam)

Popłakałem się ze szczęścia :D :D:D:D:D:D :!: :!::!::!::!:

Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Rider 15-10-2008, 19:09, w całości zmieniany 2 razy  

KacpiV8
Konto usunięte

Wysłany: 15-10-2008, 15:36 

no KR kupiony
teczka w kiosku zalozona
to teraz tylko ogladac :D

KITT3000

Wysłany: 15-10-2008, 16:05 

To tak jak u mnie :D
No i wreszcie mamy profesjonalne napisy :D
Lub lektora, zależy kto woli z czym oglądać :D

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 15-10-2008, 17:28 

rychu napisał/a
pczątkowe menu jest piękne

I od razu po wrzuceniu płytki leci soundtrack z charakterystyczną muzyką Knight Ridera :)

rychu napisał/a
wreście tłumaczą tak jak powinno byc jest K.I.T.T zamast K.A Smile

O to właśnie miałem zapytać. Jest K.I.T.T. i to jest najważniejsze, a nie jakieś tam KA. Co za pajac to wymyślił? ;)

Tak jak i Wy, teczkę u Pani kioskarki już założyłem i każdy next numer będzie dla mnie specjalnie odkładany :D Także mogę być baaaardzo spokojny o next wydania. I gitara, o to chodziło.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-10-2008, 17:31 

Wstałam o 6.00 rano by to dostać i już krótko po 7.00 miałam. :P
Ale ile emocji było! Podchodzę do pierwszego kiosku, zerkam czy nie ma nic na wystawie (o boże nie ma...), no to się pytam "dzień dobry, czy jest gazeta Nieustraszony?". Babka dziwnie się na mnie patrzy ( O boże nie ma... Będę płakać...), ale mówi, że jest, że go gdzieś ma, ale nie wie gdzie położyła. xD
Myślałam, że zejdę tam w oczekiwaniu. :P

Ale nic to, pojechałam na uczelnie, machając każdemu gazetą. :)
Dowiedziałam się, że dużo ludzi pamięta KR "o ten gadający samochód", "ale ten Hoff teraz brzydki się zrobił", "ale to stare jest!", "ładny był kiedyś ten Hoff, oglądałam go w Słonecznym". :P
Potem siedziałam na wykładzie czytając co w książeczce napisali (ale pojechali z tą tekturką w środku. :lol: ), i koleżanka z ławki musiała znosić, jak się roztrząsam nad blędami. :P Ale jak można twierdzić, że Turbo Boost był robiony na modelach, kutfa. Owszem, niektóre sceny tak, ale tylko niektóre! :P
Albo "Ej, przecież ja to już gdzieś czytałam!". :P

Niestety odcinek obejrzę najprawdopodobniej... nie wiem kiedy. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

rychu 
Knight 2000

Wysłany: 15-10-2008, 18:06 

no ja też teczke w kosku załorzyłem :) już niemoge się doczekac kolejnych odcinków:) ja już obejrzałem pierwszy odcinek :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-10-2008, 19:36 

Wypadałoby wrzucic reklamę, która znajduje sie na tylnej okładce TvOkay. :)

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

MiR

Wysłany: 15-10-2008, 20:10 

A ja mam inny układ tylnej strony :D

Odpowiedz do tematu