Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego słuchacie? - Rozmowy o muzyce [ARCHIWUM]
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 07-09-2009, 19:10 

Tak, tam z basenu chyba wyłaził :lol:
A widzisz :mrgreen: LOL :lol:

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 07-09-2009, 19:20 

No taplał sie tam i nawet go Britney smyrała. :lol:
I taki smutny był jak przestała. :lol:
Ale klatę mu obcieli, wydawało mi się, że bardziej ja wyeksponowali. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 11-09-2009, 12:39 

Bohemian Rhapsody wciąż niepokonana

Po raz kolejny ta piosenka Queen zwyciężyła w plebiscycie. Tym razem był to plebiscyt na najlepszą piosenkę na..bezludną wyspę. Warto wspomnieć, że na trzecim miejscu uplasowała się również piosenka Queen, Don't stop me now, zaś mocnym zaskoczeniem - ale pozytywnym - jest zamykający pierwszą dziesiątkę utwór Lady Gaga - Poker Face.

01. Queen – "Bohemian Rhapsody"
02. Robbie Williams – "Angels"
03. Queen – "Don't Stop Me Now"
04. Jeff Buckley – "Hallelujah"
05. ABBA – "Dancing Queen"
06. Michael Jackson – "Billie Jean"
07. Elvis Presley – "Suspicious Minds"
08. Louis Armstrong – "Wonderful Road"
09. Guns N'Roses – "Sweet Child O' Mine"
10. Lady Gaga – "Poker Face"

Michael Jackson Tribute na MTV Video Awards

Podczas tegorocznej gali rozdania nagród MTV, która rozpocznie się z 13 na 14 września, o 3 rano polskiego czasu (transmisja na antenie MTV Polska i MTVNHD), odbędzie się premiera zwiastunu filmu Michael Jackson’s This Is It, który jest zapisem ostatnich trzech miesięcy życia Króla Popu i przedstawia m.in. przygotowania do planowanej wówczas serii koncertów na O2 Arena. Organizatorzy gali zapowiadają "wydarzenia upamiętniające Jacksona" a w sieci pojawiła się reklama, która w oryginalny sposób o tym informuje (polecam obejrzenie): http://www.youtube.com/watch?v=0kbJMcFQPK0
Wręczone zostaną statuetki MoonMana a zaśpiewają na żywo m.in Beyonce, Lady Gaga, Green Day, P!nk, Taylor Swift, Muse oraz Jay-Z w duecie z Alicią Keys.
Zapowiada się ciekawe widowisko.

Adx

Wysłany: 11-09-2009, 21:18 

Witam po nie małej przerwie :mrgreen:

Nie wiem czy było ale pozwole sobie podac link do teledysku zespołu Aqua. Jest tez małe nawiazanie do KR :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=kw5s3CB_1pE&feature=fvw

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 11-09-2009, 21:22 

Witaj z powrotem. :D

Ale link do teledysku juz podawałam. :P

Adx

Wysłany: 11-09-2009, 21:30 

Fenix The Best, Nie było mnie jakis czas na forum i nie jestem w temacie :wink:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-09-2009, 12:09 

Polski akcent w najnowszej grze Need For Speed (Shift)!
Wśród piosenek, które usłyszymy w grze, znalazł się utwór polskiego rapera Jamala, zatytułowany Pull up! Na dodatek wbrew temu, co można by sądzić po tytule, jest to polskojęzyczny kawałek! Sympatyczna niespodzianka :)

Utworek do posłuchania tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=sfAoo44mE04

A tutaj pełna lista piosenek z Need For Speed Shift:

Buraka Som Sistema feat. Pongolove - Kalemba (Wegue-Wegue)
Chase And Status feat. Plan B - Pieces
Deadmau5 - Ghosts N Stuff
Eagles Of Death Metal - Anything 'Cept the Truth
Fort Knox 5 feat. Asheru - Insight (The Nextmen Remix)
Gallows - I Dread The Night
In Case Of Fire - This Time We Stand
Jamal - Pull Up
Kanye West - Paranoid (Part 2)
Kasabian - Underdog
The King Blues - The Streets Are Ours
Mala Rodriguez - Te Convierto
Mando Diao - Mean Street
MSTRKRFT feat. E-40 - Click Click
N.A.S.A. feat. Spank Rock, MIA, Santigold and Nick Zinner - Whachadoin?
The Prodigy - Run With The Wolves
The Qemists feat Mike Patton - Lost Weekend
Regular John - Transmitter
Rootbeer - Under Control
Shinichi Osawa - Electro 411 (Lies In Disguise Mix)
Spoon Harris & Obernik - Baditude
TOKIO - Dogonim
Twisted Wheel - Oh, What Have You Done?
Two Fingers feat. Sway - High Life

Po kilku wykonawcach można stwierdzić, że znów będzie to ciekawy zestaw :)

Mandrivnyk 

Wysłany: 12-09-2009, 23:13 

Cytat
Po kilku wykonawcach można stwierdzić, że znów będzie to ciekawy zestaw

Yyyyy znam tylko "The Prodigy".
Reszta chyba pojawiła się w tym roku. :|

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 12-09-2009, 23:29 

A Buraka Som Sistema? A Deadmau5? A Kanye West? Oni są bardzo znani i grają naprawdę dobrą muzę, sprawdź to :wink:

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 14-09-2009, 20:28 

W nocy z 13 na 14 września w Nowym Jorku odbyła się gala rozdania MTV Video Music Awards.

Godzinę przed jej rozpoczęciem można było zobaczyć Red Carpet Pre-Show, czyli gwiazdy muzyki przybywające na galę oraz krótkie rozmowy z nimi. Miała miejsce także premiera teledysku do nowej wersji mega przeboju Fame, wykonanej przez Naughton & Collins Pennie, a pochodzącej z płyty ze ścieżką dźwiękową do filmu o tej samej nazwie.

O 3:00 polskiego czasu wystartowała gala. Rozpoczęła ją Madonna, która wspominała Michaela Jacksona. Mówiła o magii jego muzyki i tańca, nazwała go bohaterem. Mówiła, że przy całej niesamowitości jego występów pozostawał człowiekiem, nie czuł się gwiazdą. Zakończyła to długie wspomnienie słowami: Nigdy nie będzie nikogo, kto mu dorówna. Był prawdziwym królem. Wiem, że teraz do nas się uśmiecha. Wciąż pozostawał człowiekiem, ale, do cholery, był królem!

Po tych słowach Madonny rozbrzmiały dźwięki Thrillera. Na ekranach był odtwarzany teledysk, a cały słynny taniec wykonywała na scenie grupa taneczna ubrana w różne charakterystyczne stroje Jacksona. Po Thrillerze przyszła kolej na Bad i Smooth criminal, a kiedy po tej piosence rozpoczął się utwór Scream, znajdujące się w centrum sceny, pod ekranem, szklane drzwi pękły w drobny mak i pojawiła się Janet Jackson, która zaśpiewała swoje partie z tej piosenki i odtańczyła równo ze swoim bratem, który tańczył na ekranie, jego układ taneczny z tego teledysku. Owacjom nie było końca...

Tuż po tym wyjątkowym show na scenę wkroczył prowadzący galę, komik Russel Brand..ale w jakim stylu! W rytm niesamowicie rockowego i energetycznego przeboju grupy Queen - We will rock you, który zaśpiewała świetnie Katy Perry - bardzo miła niespodzianka.

Przyszła kolej na pierwszą nagrodę:

BEST FEMALE VIDEO (Najlepszy teledysk kobiecy)

Nominowani:
Lady Gaga - Poker face
Kelly Clarkson - My life would suck without you
Beyonce - Single ladies
Taylor Swift - You belong with me
Katy Perry - Hot & cold
P!nk - So what

Nagrodę z rąk Shakiry odebrała Taylor Swift, która zwyciężyła w tej kategorii. Nie spodobało się to jednak raperowi Kanye Westowi, który będąc pod wpływem alkoholu (podczas Red Carpet Pre-Show krążył z butelką whisky) wkroczył na scenę i zabierając mikrofon laureatce powiedział, że cieszy się i gratuluje, ale najlepszy teledysk ma Beyonce. Wywołało to niemałe zamieszanie i zaskoczona Taylor Swift opuściła scenę.

Kolejna kategoria to:

BEST ROCK VIDEO (Najlepszy teledysk rockowy)

Nominowani:
Coldplay - Viva la vida
FallOut Boy - I don't care
Green Day - 21 guns
Kings Of Leon - Use somebody
Paramore - Decode

Zwyciężył zespół Green Day, który odebrał statuetkę z rąk Jacka Blacka. Warto dodać, że aktor był ucharakteryzowany na mega umięśnionego barbarzyńcę i miał w rękach ogromny topór. Dopytywał się, czy wygląda na metala i poprosił zgromadzonych na sali, by chwycili się za dłonie i pomodlili do "mrocznego lorda szatana". Ten gość zawsze ma pomysły..

Po tym "występie" Jacka Blacka na scenie pojawiła się Taylor Swift, a tuż po niej wystąpiła Lady Gaga. Występ rozpoczął fragment Poker face, a po nim Gaga zaśpiewała Paparazzi. Wokalistce towarzyszyła operowa scenografia zaś ona sama była wystylizowana na operową śpiewaczkę. Chwilę później okazało się, że białe operowe szaty równie dobrze mogą sugerować kaftan psychiatryczny a operowe scenerie przypominały już raczej "psychiatryka". Gaga zagrała na fortepianie iście szaleńczy i "schizowy" fragment równie niezrównoważonej dźwiękowo co wizualnie bliżej nieznanej piosenki. Kiedy odeszła od fortepianu, z jej klatki piersiowej zaczęła lecieć krew. Paręskund później Gaga była cała umazana we krwi a wykonywaną piosenkę Paparazzi zakończyła..jako wisielec.
Zdecydowanie najbardziej efektowny, najciekawszy zarówno wokalnie (Gaga śpiewała w innych tonacjach) jak i wizualnie występ tej gali.

Kolejna kategoria to BEST POP VIDEO (Najlepszy teledysk pop)

Nominowani:
Beyonce - Single ladies
Lady Gaga - Poker face
Britney - Womanizer
Cobra Starship - Good girls go bad
Wisin & Yandel - Abusadora

Zwyciężyła Britney Spears, jednak nie odebrała statuetki z rąk Nelly Furtado, ponieważ aktualnie jest w trasie koncertowej - podziękowała przez video.

Kolejnym punktem gali był zapowiedziany przez Megan Fox występ grupy
Green Day. To było coś niesamowitego - wokalista zaprosił na scenę fanów i dosłownie zniknął w ich tłumie, a po chwili wypłynął na ich rękach i w ten sposób dokończył piosenkę.
Tuż po Green Day zaprezentowała piosenkę Single ladies Beyonce i przyszła kolej na następną kategorię:

BEST MALE VIDEO (Najlepszy teledysk męski)

Nominowani:
Eminem - We made you
Jay-Z - D.O.A.
T.I. feat. Rihanna - Live your life
Kanye West - Lockdown
Ne-Yo - Miss independent

Nagrodę miał wręczyć raper P.Diddy, ale..nie miał komu - zwycięzca - T.I. - nie był obecny na sali. Po chwili wystąpił zespół Muse i na scenie pojawiła się Jennifer Lopez, by wręczyć nagrodę w kolejnej kategorii:

BEST HIP HOP VIDEO

Nominowani:
Eminem - We made you
Flo Rida - Right round
Kanye West - Love lockdown
Jay-Z - D.O.A.
Asher Roth - I love college

Statuetkę odebrał Eminem, który po chwili wręczył specjalną nagrodę:

BEST NEW ARTIST (Najlepszy debiutujący artysta)

która odebrała Lady Gaga w kolejnym niesamowitym, dziwacznym stroju.
Chwilę później Pink zaprezentowała piosenkę Sober w kontrowersyjnym stroju i niesamowitym stylu - śpiewała wciąż wykonując cyrkowe akrobacje, zawieszona na linie na wysokości kilkunastu metrów!

VIDEO OF THE YEAR (Teledysk roku)

Nominowani:
Beyonce - Single ladies
Eminem - We made you
Lady Gaga - Poker face
Kanye West - Love lockdown
Britney - Womanizer

Zwyciężyła Beyonce, która po kilku słowach podziękowań zaprosiła na scenę Tayor Swift, by dokończyła swoją wypowiedź, przerwaną przez Kanye Westa. Następnie wystąpił ciekawy duet - raper Jay-Z i Alicia Keys, którzy zaśpiewali piosenkę o..Nowym Jorku.
Był to ostatni występ tej gali, ale nie był to koniec - miała miejsce jeszcze zapowiadana premiera zwiastuna filmu Michael Jackson's This is it, który jest zapisem ostatnich trzech miesięcy życia Króla Popu i można zobaczyć w nim przygotowania do serii wielkich koncertów, które niestety się nie odbyły. Premiera filmu 28 października (oczywiście w USA).

Warto wymienić jeszcze pozostałych laureatów, o których nie było mowy:
Najlepsza choreografia: Pussycat Dolls - When I grow up
Najbardziej przełomowy teledysk roku: Matt and Kim - Lessons learned
Najlepszy teledysk: Beastie Boys - Sabotage
Najlepsza reżyseria: Marc Webb - 21 Guns (Green Day)
Najlepszy montaż: Jarrett Fijal - Single ladies (Beyonce)
Najlepsze efekty specjalne: Chimney Pot - Paparazzi (Lady GaGa)
Najlepsza choreografia: Frank Gatson i JaQuel Knight - Single ladies (Beyoncé)
Najlepszy operator: Jonathan Sela - 21 Guns (Green Day)
Najlepsza scenografia: Jason Hamilton - Paparazzi (Lady GaGa)

Mamy więc trójkę triumfatorów MTV VMA 2009 - Lady Gagę, Beyonce i Green Day - odebrali po 3 statuetki. Kolejna gala oczywiście za rok, a poszczególne występy i fragmenty gali a także zwiastun filmu o MJ znajdziecie z pewnością na YouTube. Polecam obejrzenie!

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-09-2009, 12:03 

http://teledyski.onet.pl/0,5487877,0,1,teledyski.html

Nowy teledysk Robbiego Williamsa, zapowiadający jego album.
Jak dla mnie - bez rewelacji. Ale może to kwestia osłuchania.
Choć z drugiej strony do "Angels" czy "She's the one" tej piosence daleko.
Ciekawe, jak będzie się prezentował cały krążek.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 17-09-2009, 13:06 

Nigdy nie przepadałam za Robbiem, chociaż pare bardzo fajnych piosnek nagrał. ;)
Ta mi jakoś nie wpadła w ucho. ;)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 17-09-2009, 18:52 

To może być ciekawe i podobno jest dobre chociaż nie znam wcześniejszej twórczości artysty.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-09-2009, 21:48 

Niesamowite! Płyta LUCa związana z historią sprawiła, że wyłoniłeś się z czeluści (niekoniecznie piekielnych)! :lol: Witojcie! :mrgreen:

Hmm..LUCa znam o tyle, że słyszałem kilka jego piosenek i widziałem na żywo program z jego udziałem. Mówiąc w skrócie gdyby każdy hip hopowiec miał w głowie to, co ten gość, bylibyśmy chyba potęgą hip hopu na świecie. Jego kawałki są diabelnie niebanalne zarówno pod względem muzycznym jak i - przede wszystkim - tekstowym. Ten album może być ciekawy, z pewnością.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 18-09-2009, 16:44 

Ja cały czas sobie działam ale niekoniecznie tutaj i niekoniecznie udając przestarzały komputer

Na youtube są trzy utwory z tej płyty... Nawet mi się to podoba. No i jest to twórczość na jaką czekałem, jest jakiś pomysł, jakaś historia, jakiś głębszy sens...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi