Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Super Pursuit Mode i buziaki!
Autor Wiadomość

Fragles 
Knight Rocker

Wysłany: 03-06-2010, 12:30 Super Pursuit Mode i buziaki!

dziwny temat wiem.... moze to co napisze jest malo inteligentne czy odkrywcze.... ale zauwazyliscie taka zaleznosc ze w pierwszych odcinkach KR Michael Knight niemalze w kazdym odcinku calowal sie z jakas kobieta, natomiast czym dalej konca serii tym wlasciwie zadziej widzimy pocalunki w jego wykonaniu? w ostatnim sezonie prawie wcale sie nie caluje :D

z kolei SPM... w momencie kiedy je wymyslono pojawialo sie praktycznie w kazdym odcinku, ale sa chwile jakby o nim zapominali, np. scena gdy KITT jedzie przez lawe... mialem nawet przez chwile wrazenie ze wogole zrezygnowali z tego zagrania do obejrzenia odcinka o ninjach...

SaoPaulo 
Konto usunięteIk ben Ajacied !!!

Wysłany: 03-06-2010, 12:37 

Fragles napisał/a
ale zauwazyliscie taka zaleznosc ze w pierwszych odcinkach KR Michael Knight niemalze w kazdym odcinku calowal sie z jakas kobieta, natomiast czym dalej konca serii tym wlasciwie zadziej widzimy pocalunki w jego wykonaniu? w ostatnim sezonie prawie wcale sie nie caluje :D

Polemizowałbym ;) Ostatnio jak oglądałem jakiś odcinek z 4-tego sezonu to wpadłem właśnie na pomysł by policzyć ile kobiet całował Knight bo stwierdziłem, że jednak trochę ich było. Czy rzeczywiście stopował z tym z odcinka na odcinek? Zależy komu pomagał, a pomagał rzeczywiście przeważnie młodym i pięknym (choć nie zawsze :P ) kobietkom...

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-06-2010, 12:45 

Przede wszystkim świetna nazwa tematu :lol: :D

Co do buziaków - tak jak napisał Sao, zależy komu Michael pomagał. Ja tej mniejszej ilości nie zauważyłem, po prostu czasem taka była fabuła czy bohaterowie odcinka, że musiało być trochę inaczej. Ale i tak moim skromnym zdaniem Michael Knight bije Bonda na głowę pod względem kobiet :mrgreen: :lol:

Jeśli chodzi o SPM - pewnie, zgadzam się z Tobą. Czasem o tej funkcji jakby zapominano - może świetnie zdawali sobie sprawę, że tak naprawdę to tylko niewiele wnoszący do serialu i do KITTa dodatek, a jeśli w każdym odcinku widzielibyśmy kilka razy te dość szpetne wysuwające się i chowające części i komiczne pędzenie czy hamowanie na przyspieszonym tempie filmu, to może nie byłoby to takie fajne.. Tak czy inaczej SPM to nie jedyna funkcja, o której zapominano - jest też kilka odcinków, gdzie KITT powinien użyć Turbo Boost a tego nie robi. Czasem brak użycia funkcji tłumaczy niedopowiednimi warunkami, a za jakiś czas Turbo Boost jakoś mu w tych warunkach wychodzi. Tak więc różnie to bywa i chyba nie można przywiązywać do tego większej uwagi, tak jak do przycisków na desce rozdzielczej, które, jak wiemy, wędrowały i zmieniały się :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-06-2010, 14:24 

Fajny temat. :lol:

Moim zdaniem im mniej SPM tym lepiej. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 03-06-2010, 15:12 

Też jestem takiego zdania. Pod względem fabuły sezon 4 lubię najbardziej, ale pod względem tego SPM jest odwrotnie. Niby fajne bajery ale tak jak z perspektywy czasu na to patrzę, to strasznie to szpeci KITTa i robi już jakąś parodię z KR, przesadzili. Dlatego dobrze, że nie jest to tak strasznie często używane :)

Odpowiedz do tematu