Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga , Pytanie do wszystkich :) Propozycja Petycji !!!!
Autor Wiadomość

dziurek5 

Wysłany: 23-10-2007, 21:13 Uwaga , Pytanie do wszystkich :) Propozycja Petycji !!!!

Witam serdecznie.
Mam pytanie a właściwie propozycję do wszystkich , a szczególnie do moderatorów.
Proponuję napisanie nowej petycji do Polsatu , lub do TVP (lub obie jednoczeście).
Jednak nie chodzi mi o zwykłą petycję. Proponuję napisać petycję , w której moglibyśmy zamieścić swoje imiona i nazwiska , czyli wszystkich który chcieli by aby od nowa (w normalnych godzinach) rozpoczął się serial KR. Myślę że sprawa organizacji to nie problem , wystarczy wszystkie topiki na forum zatytułować linkiem do petycji. Pożniej to przepisać , wydrukować i wysłać. Osobiście myślę że jestem w stanie zdobyć kilka(dziesiąt ?) podpisów , tzn nazwisk osób (ze znajomych) którzy chcieli by aby serial znowu rozpoczął emisję. Myślę że jak cała ekipa K-R.pl i wszyscy zarejstrowani zebrali siły do kupy , to da się zebrać kilka tysięcy podpisów. Wystarczy ze kazdy poda 10 nazwisk swoich znajomych (tzn. którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych :) ) . Myślę że przy kilku albo chociaż tysiącu podpisów Polsat czy TVP będzie chętniej rozmawiało z wiernymi fanami KR. Na końcu petycji można zaprosić na stronkę itp.
Proszę o wypowiedź co o tym sądzicie. Tylko proszę , bez textów; Nie uda się .. .;/
Pozdrawiam serdecznie :)

Allen 
I LIKE BOOSTER

Wysłany: 24-10-2007, 20:17 

Jestem za piszę się na to.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-10-2007, 00:33 

Ma być
dziurek5 napisał/a
bez textów; Nie uda się .. .;/
więc powiem krótko. Próbować można. Zanim jednak ktokolwiek się zabierze za petycję, obserwuj ten temat. Każdy kto się w nim wypowie, stanowi potencjalny jeden głos/jedną petycję. Prób było już kilka. I nic. Trzeba poczekać ile osób ma w ogóle ochotę się w to "bawić" i można mysleć co dalej. Bo ankieta czy petycja w której bierze udział kilkadziesiąt osób nie zdziała nic. Ale miało być bez textów "Nie uda się"..więc powtarzam: Próbować można. Pozdrawiam:)

Pik 
Administrator

Wysłany: 26-10-2007, 11:32 

Do tej pory były organizowane 3 petycje - dwa razy do TVP (wówczas każdy mogł się podpisać w serwisie i wpisać jakiś swój komentarz) oraz jedna do Polsatu (która polegała na samodzielnym wysyłaniu listów do Polsatu z prośbą o wznowienie emisji serialu).
Jeśli chodzi o podpisy na stronie, to było ich o wiele mniej niż się spodziewaliśmy.. Na początku też każdy mysłał, że jest tylu użytkowników to na pewno będziemy mieć też sporo podpisów. Co się okazało? Nawet nigdy nie przekroczyliśmy magicznej liczby 100.
Z resztą zobacz sam, wyciągnąłem te petycje z archiwum:

Pierwsza petycja

Druga petycja

Jakie mamy szanse, że kolejny raz ilość podpisów będzie dużo wieksza?

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 26-10-2007, 18:07 

Ja w sumie do tematu nie wniose nic nowego.

Moge sie podpisac tylko pod Pikiem. Petycje i ankiety wysyłane były już parę razy, nieskończoną ilosć razy pojawiały sie głowsy, że trzeba coś z tym zrobić, a na koniec okazywało się, że chętnych jest tylko garstka osób i to zazwyczaj tych co zawsze były chetne i co już wcześniej sie podpisywały.

Niestety wadą tych młodych pokoleń jest to, że bardzo szybko tracą zapał.

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 26-10-2007, 20:52 

A jak ma być inaczej? Młodzi z reguły mają słomiany zapał. poza tym nikt się na tym nie zna, i nikt nie przywiązuje wagi do wychowywania. Człowieka trzeba umieć stworzyć. Trzeba mieć koncepcję, realizować ją i zmieniać. Dziś podejście jest takie: "Kupmy mu jakąś zabawkę to się zamknie."

dziurek5 

Wysłany: 26-10-2007, 22:41 

:( Można by spróbować skoro 2 petycja z tego co czytałem wypaliła ,choć dokładnie nie wiadomo... Można zsumować obydwie petycje , i naprawdę wziąść się za to.... Kurde , ja chcę K.I.T.T'a nawet jak będzie o 10 ;( Szanowni Admini , czy nie możemy zebrać do kupy sił ? Pozdrawiam.. (do 3 razy sztuka).

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 27-10-2007, 04:59 

Ja myślę że w obecnej sytuacji to najprędzej by Puls mógł nas wysłuchać, bo już wiele seriali puścili, ostatnio MacGyver, teraz Star Trek...ale z kolei musieliby robić swoją wersję...jednak nowy właściciel ma pianiądze i to niemałe :wink:
Ale to wszystko gdybanie, bo problemem jest to, o czym napisano powyżej...

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 27-10-2007, 14:32 

Nie chcę nikogo dołować i odbierać mu nadzieję, ale niestety prawda jest taka, że żadna petycja nie pomoże.... Nie ma zadowalającego zainteresowania serialem w Polsce i dlatego żadna stacja póki co nie porwie się na zakup licencji. Stacje telewizyjne nie decydują się na emisję jakiegoś serialu od tak sobie, najpierw są badania rynku, szacowanie liczby potencjalnych widzów. Rynek telewizyjny dobrze wie co i kiedy się opłaca, cała sztuka polega na tym żeby kupić licencję na serial i na nim zarobić (chociaż dwukrotnie). w przypadku KR niestety tak się nie stało (pewnie serial nawet się nie zwrócił), TVP po tym jak słabo wypadła emisja sezonu 2 (była tak bardzo nie dochodowa), że byli zdesperowani do tego stopnia aby zużyć licencję o byle jakiej godzinie i dniu tygodnia (słynne emisje w godz. 0:00-3:00, każdego dnia o innej porze). TVP zainwestowała w dalsze serie tylko ze względu na "naszą" (mam na myśli fanów KR) "upierdliwość" (petycje, telefony, maile itp.). TVP nawet chciała jeszcze później obudzić większe zainteresowanie serialem, robiąc super częstą emisję 4 sezonu w wakacje 2005 roku, to był gest w "naszą" stronę.

Nie ma co się oszukiwać i liczyć na KR w Polskiej TV. Ja proponuję liczyć na "siebie"! i zapraszam wszystkich, którzy wykazują duży zapał do działu tłumaczenia, proszę brać się za wolne odcinki! Jak przetłumaczymy wszystko i będziemy mieć wreszcie KR po polsku, zrekompensuje nam to brak emisji w TV :) .

Odcinki natomiast do tych napisów (jakby ktoś nie wiedział) można pozyskać z sieci eMule, Torrent, albo jeśli ktoś nie chce się bawić w ściąganie -> wystarczy skontaktować się ze mną, eNeR!'em, FenixTB lub Pikiem, a na pewno udostępnimy go na płytach DVD. I proszę już nie zadawać pytań w FAQ typu "Skąd ściągnąć KR?", bo wszystko zostało wyjaśnione....

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi