Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jubileusz czatu KRPL!
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 29-08-2014, 22:12 Jubileusz czatu KRPL!

Drodzy Nieustraszeni!

Stara gwardio KR..w miniony poniedziałek minęło 8 (osiem!) lat od naszego pierwszego spotkania na czacie. Aż nie mogę uwierzyć, że to już tyle czasu..i że spotkań na czacie było już ponad 70!!!

Mamy zapisy czatów, mamy zapisy imprez - warto zajrzeć pod ten adres: http://www.knight-rider.pl/czat_archiwum.php i powspominać :)

Właśnie słucham pierwszej imprezy KR Party (oj, nie była to najlepsza jakość nadawania..ale za to radość grania dla Was i takiego spotkania niepowtarzalna) i przeglądam pobieżnie kolejne czaty..sentymentalnie i magicznie ;)

Można przypomnieć sobie paru użytkowników, którzy kiedyś często tu zaglądali ale słuch po nich zaginął (po niektórych nie tęsknimy..), można przeczytać kto wszczynał kłótnie i siał chaos na czacie, posłuchać pierwszych imprez i poczytać jakie były reakcje..co to są celofyzy, stealth, o co chodzi z dropsami albo piwniczanką (to akurat nieśmiertelny temat :D ), kto zalałsię soczkiem itd itp..długo by opowiadać, musicie sami poczytać. Wiele świetnych, zwariowanych, miłych wspomnień :) Wystarczy zerknąć choćby na podsumowanie pierwszej KR Summer Party (mój post i Wasze na kolejnych stronach), żeby odżyły wspomnienia tego, co się działo :) http://www.knight-rider.pl/forum/viewtopic.php?p=10530#10530 ..oczywiście do chyba wszystkich imprez są tematy w tym dziale forum, więc zawsze można i tam poszperać :)

Nawiasem mówiąc, jak tak słucham tej pierwszej imprezy, utwierdzam się w przekonaniu, że..muzyka klubowa jest coraz gorsza. Mam dostęp do klubowych nowości i kilka lat temu z jednego miesiąca potrafiło przybyć nawet kilkadziesiąt fajnych nagrań. Dziś jeśli uzbiera się kilka, jest nieźle. Zawsze lubiłem wracać do starszych nagrań, a teraz jest to tym bardziej przydatne upodobanie, bo po prostu starsze numery są w większości dużo lepsze i w przeciwieństwie do nowości, jest w czym wybierać. Zresztą - zdradzę newsa - noszę się z zamiarem zagrania dla Was imprezy składającej się wyłącznie z nagrań z ostatnich lat/dekady. Myślę, że byłoby ciekawie!

A propos starszych nagrań, ciekawostka: na minionej imprezie, tj. Knight Rider Summer Party 2014, zagrałem - nieświadomie - jeden klobiwy kawałek latino (pod koniec imprezy), który grałem (jak właśnie słyszę) na pierwszej KR Party 4.01.2008 ;)

Tyle ode mnie, zachęcam do wspominania naszego czatowania w tym temacie i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy się znowu na Knight Rider Party :) Fajnie, że mimo niemałego upływu lat, kiedy wielu z nas skończyło szkoły, czasem studia, zmieniło pracę albo miejsce zamieszkania, mimo małego ruchu na forum, facebooka i ogólnego internetowego zła (LOL) wciąż potrafimy się spotkać tak jak ostatnio :)

P.S. Pik, chyba warto by było zmienić tytuł Osiemnastego spotkania na czacie - dopisać Knight Rider Party :)
Ostatnio zmieniony przez eNeR 16-04-2015, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-04-2015, 22:48 

Dziś wzięło mnie na czatowe wspominki, więc odkopuję temat. W sierpniu minie 9 lat od pierwszego spotkania na czacie (że nie wspomnę o 2016 - 10 lat od pierwszego czatu i moje 10 lat w serwisie)..niesamowite, że to było tak dawno.

Zestawienie naszych czatowo-imprezowych rekordów

1. spotkanie - dość krótkie (dokładna godzina zakończenia nieznana) i było zaledwie 6 osób

2. spotkanie - 08.09.2006 - koniec o 2:00 (pierwszy rekord czasu trwania)

8. spotkanie - 23.02.2007 - do 3:14 (drugi rekord)

9. spotkanie - 30.03.2007 - do 23:53 (!!) - najkrótsze (choć nie znamy czasu trwania spotkań 1,3-7)

13. spotkanie - 27.07.2007 - do 4:07 (trzeci rekord)

16. spotkanie - 26.10.2007 - do 4:45 (czwarty rekord)

18. spotkanie - Knight Rider Party #1 - 4.01.2008 - do 6:00 (piąty rekord)

25. spotkanie - KR Summer Party - 25.07.2008 - do 5:00, ale osiągnęliśmy rekord liczby słuchaczy (było więcej chętnych, niż miejsc na streamie, niektórzy czekali w kolejce do słuchania!), spotkanie zostało zgodnie uznane za najlepsze w historii.

26. spotkanie - Saturday Knight Fever - 13.09.2008 - do 5:25, ale grałem rekordowe 8 godzin

Knight Rider Party: Special Event - 17.10.2008 - do 5:00, pobity kolejny rekord ilości słuchaczy

Knight Rider Party: Pożegnanie wakacji - 30.08.2009 - do 2:27 - chyba najkrótsza impreza (nie licząc Halloween KR Party 2010, ale ta od początku miała zaplanowany koniec na północ)

Knight Rider Party: VII Urodziny Serwisu - 7.01.2012 - do 6:21 - podwójny rekord: najdłuższa impreza i spotkanie na czacie : prawie 9,5h!

Kilka ciekawostek

# Łącznie odbyły się 72 spotkania na czacie
# Ostatnie nie-imprezowe spotkanie na czacie odbyło się 28.09.2011 i było związane z premierą "dublektora" KR:TS; od tamtej pory spotkania na czacie na stałe przyjęły formę zapoczątkowanych w 2008 roku imprez z cyklu Knight Rider Party
# Na wszystkich imprezach z cyklu Knight Rider Party łącznie grałem dla Was...164 godziny! To niecały tydzień gry non-stop (jeśli wliczyć premiery moich miksów, jest to równo tydzień, tj.168h)!
# Na siódmym spotkaniu na czacie - 27.01.2007 - Rider pierwszy raz przywitał się słowami "1313 zgłaszam się";)
# Na KR Summer Party 2008, zarazem 25. spotkaniu na czacie - Pik pierwszy raz przemówił
# Podczas KR Summer Party 2010 pierwszy raz Pik wystąpił w roli DJa, zastępując mnie na czas awarii

Wkrótce planuję temat z ankietą - ciekaw jestem który plakat zapowiadający imprezę uznacie za najładniejszy :) Ale to wkrótce, nie musicie przeglądać teraz czatów ani forum w poszukiwaniu okładek - wszystkie znajdą się w temacie z ankietą.

Tymczasem..dziękuję Wam, raz jeszcze, za te wszystkie wspaniałe chwile spędzone na czatach i imprezach i mam nadzieję, że każdy z Was (zwracam się tu do najstarszych stażem) ma w serduchu choć malutkie fajne wspomnienia. Do usłyszenia po raz kolejny..wkrótce!

Odpowiedz do tematu