Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Knight Rider: The Game w Zagrajmy w Crapa
Autor Wiadomość

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 03-04-2021, 13:00 Knight Rider: The Game w Zagrajmy w Crapa

Tak jest. NRGlon poświęcił KR:TG sto osiemnasty odcinek Zagrajmy w Crapa. Omówił tylko pierwszą część, zostawiając sobie KR:TG2 na kiedy indziej.

Nieznających serii wprowadzam: To seria podobna do wyczynów AVGNa, w której NRGrzdyl ogrywa tytuły klasy C i pokazuje ich wszechobecne wady. Jest sporo hermetycznego, i miejscami rynsztokowego humoru. Nie jest to zresztą pierwszy tytuł Davilexu ograny przez NRGałgana - w odcinku 45 pojawiło się równie słabe Miami Vice.

Pod względem lore nie ma się co spodziewać cudów, ale przecież nie o to tu chodzi. Jeśli obejrzycie, to zachowajcie dystans, bo suchej nitki na Debileksie i patologiach samej gry na końcu tego materiału nie znajdziecie.

Ostatnio zmieniony przez TS89 03-04-2021, 15:38, w całości zmieniany 2 razy  

Galaxy 

Wysłany: 03-04-2021, 13:19 

Oglądam Zagrajmy w Crapa regularnie ale czegoś takiego się nie spodziewałem :) Z pewnością do samego materiału należy podchodzić z ogromnym dystansem, w samo Knight Rider The Game (obie części) grałem naście ładnych lat temu, jak na ówczesne standardy grało mi się przyjemnie aczkolwiek gra bez wątpienia nie była wolna od ogólnych błędów i nieścisłości zdecydowanie jak na uniwersum nieustraszonego nie wykorzystano pełni potencjału. Mimo tych wszystkich wad samą grę wspominam miło a materiał NRGeek-a oglądało mi się bardzo dobrze :D

Bandit 
Bye bye Baby!

Wysłany: 03-04-2021, 13:27 

Sam ograłem obie części w zeszłym roku, i trzeba przyznać, że jako coś mającego przynosić rozrywkę są okropne. Typowe produkcje dla fanów, których jedyną zaletą jest licencja. Ale jednak miło było wrócić do tytułów sprzed lat, i je sobie odświeżyć.

Na materiał o drugiej grze poczekamy pewnie z rok, jak nie więcej, ale warto. Już mieszam bigos łokciami.

A swoją drogą - nie mam pojęcia, czemu embed nie chce działać. Tu macie link bezpośredni: https://www.youtube.com/watch?v=Iy3Y2W4jjek

TS89 

Wysłany: 03-04-2021, 15:41 

Poprawiłem, teraz się wczytuje miniaturka - dałeś skrócony link, a wczytuje tylko pełen, i najlepiej bez s w http ;)

Mi się podobał materiał, powiem więcej, na jego rozmowach z KITTem bardzo się śmiałem, takie to... KRowe było, choć mocno w krzywym zwierciadle :D Trochę klimatu NR przy okazji :)

benkson 

Wysłany: 15-04-2021, 21:25 

Mnie osobiście gra się podobała, nie najwyższych lotów, ale wiele tego nie jest niestesty, kiedyś grałem wersję na turbografx 16, ponoć powstaje jakaś fanowska wersja gry, obserwowałem to jakiś czas potem odpuściłem jako że nic nowego nie pojawiało się na ten temat, co do jedynki KR The Game, to jest tam wszystko co sam w serialu widziałem, druga część to abstrakcja sci fi ale jedynka niewiele rużniła się tym co pokazywał serial, więc co do recenzji mam nieco mieszane uczucia, ale to pewnie dla żartu więc nich będzie :)

Odpowiedz do tematu