Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Druzyna A
Autor Wiadomość

mathew

Wysłany: 03-03-2008, 22:28 Druzyna A

Co myślicie o serialu "Drużyna A" jest on 2 na mojej liście zaraz po Knight Rider.
Będzie on dodawany do tygodnika TV Okey dziś były pierwsze dwa odcinki.

Jor-El

Wysłany: 03-03-2008, 23:02 

Nie za bardzo pamiętam ten serial. W pamięci utkwił mi aby obraz tego napakowanego murzyna no i oczywiście ich słynnej czarnej furgonetki :D

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 03-03-2008, 23:03 

Prawdę powiedziawszy mam dopiero sobie zamiar przypomnieć ten serial. :P
Pamiętam, że oglądałam go jak jeszcze małym szczylkiem byłam, no ale już nic więcej ponadto. :)

Dzisiaj trochę nie miałam zbytnio czasu i możliwości na bieganie po mieście, a tam gdzie byłam niestety gazety nie było. :(

No ale jutro też jest dzień. :mrgreen:

A eNeR mi powidział, że w dwóch pierwszych odcinkach Buźkę gra inny aktor niż w reszcie serialu. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

mathew

Wysłany: 03-03-2008, 23:30 

No też sie zdziwiłem że Buźke gra inny facet. Mnie najbardziej podobał mi Mr.T :D Jeśli będzie dużo chętnych osób to wystawiłbym to na torrenty.org ale niestety płyta ma 4,16 GB :(

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2008, 00:20 

Cóz, obejrzałem chyba większość odcinków serialu :) Pamiętam jak w latach 90, kiedy Polonia 1 była jeszcze dostępna dla każdego, oglądałem codziennie przygody B.A., Murdocka, Buźki.. :) Nie wzbudził takich emocji jak Nieustraszony, ale miło go wspominam. Fajne połączenie sensacji i komedii, szczypta humoru była tu całkiem spora. Kiedyś lektorem w serialu był Jacek Brzostyński (związany obecnie głównie z Polsatem, wcześniej z Polonią 1), zaś obecnie lektorem w wydaniu TV Okey jest Janusz Kozioł (który czyta chyba wszystkie pozycje serialowe wydawane przez wydawnictwo). Miło, że akurat Pan Janusz, bo szczerze mówiąc dość mam tych mało (a raczej w ogóle nie) znanych lektorów, na których często można natrafić w gazetach dodawanych do czasopism, ale nei tylko (co już mnie martwi dość poważnie). Ogólnie cieszę się, że po latach znów obejrzę ten serial, czekam zwłaszcza na kolejne odcinki, gdyż ten podwójny pilotowy już posiadałem. Dodam też to, co napisałem w Księdze Gości - kiedy zobaczyłem po włączeniu płytki logo Universalu, jeszcze bardziej zrobiło mi się żal, że to nie Nieustraszony...
...ale jak się nie ma co się lubi... :)

mathew

Wysłany: 04-03-2008, 00:24 

właśnie zobaczyłem że na torrenty.org jest Drużyna A wszystkie 5 sezonów ma niestety około 33 GB :(

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2008, 01:04 

Kto normalny by ściągał tyle giga, skoro co tydzień w kiosku za dwa zote czeka piękne dvd z dwoma odcinkami i lektorem lub napisami do wyboru :wink:

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 04-03-2008, 07:40 

ja także sobie zakupiłam tą gazetkę ale obejrzę serial dopiero dziś ( wczoraj oglądałam ''skeleton key' - fajny triller ale zakończenie mi się nie podobało-_-)

I oczywiście też to oglądałam jak byłam młoda:P

I kto wie może za rok dadzą nam KR:) ( jakby była jaka ankieta do tego to mówcie...)

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 04-03-2008, 14:08 

Ja oglądalem Team A na Polsacie :wink: to były czasy :) pamietam ze leciał jako pierwszy..a jak sie skonczył cały serial to potem leciał Knight Rider(Nieustraszony) :) :)

Rider 
Konserwator

Wysłany: 04-03-2008, 16:41 

Kupiłem sobie dziś tę gazetkę, cena 1,95zł jest przystępna, więc nie wahałem się (i tak musiałem kupić jakiś program TV). Jeżeli cena wzrośnie do 3,50zł, albo 4,50zł, to chyba zrezygnuję, gdyby to był KR to nie zastanawiałbym się nawet, ale Drużyna A nie kręci mnie tak, jak KR.

Pozdrawiam :) .

Piszę poprawnie po polsku.

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 04-03-2008, 18:18 

Ja powiem, że cena 1,95zł, jest przestępstwem!
Porządny program televizyjny kosztuje 1,80zł.
U mnie w domu kupują jakiś program za 1,90, więc dokładając 5gr, mam 2 odcinki świetnego serialu na dodatek z lektorem i napisami!. :)

Nawet jakby gazeta podrożała do tych 3.99, to warto to kupywac. :)
Przy takiej cenie uważam, że nawet nie opłaca się myśleć o ściagniu Drużyny A z neta. :)
Jeszcze nie wiem ile kupię tych płyt, może tylko kilka, może tylko pierwszy sezon, a może wszystkie. ;)
To zależy jak bardzo mi się spodoba. :P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Szajba
Szajba jestem :]

Wysłany: 04-03-2008, 18:20 

uwielbiam, porównywalnie jak Knightridera. najbardziej lubiłem zawsze Murdoca, chyba dlatego, że sam jestem troche ierdolnęty :lol:

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 04-03-2008, 18:43 

Świetne to! :D Warto kupic i zobaczyc :wink:
W następnym numerze TV OK i co drugim numerze będzie plastikowe opakowanie na płytki :mrgreen:

9kamilr9
Korektor napisów

Skąd: Igloopol w okolicach brzeska a Brzesko w okolicach Tarnowa

Wysłany: 04-03-2008, 19:03 

Drużyna A jest zajebista będe kupował wszystkie odc

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 04-03-2008, 19:04 

Pomijając to co dosłownie i dobitnie określiłeś, dobrze Cię rozumiem, Szajba :lol:
Ten czub Murdock zawsze był the best :lol:

Odpowiedz do tematu