Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Proponowane zmiany w serwisie
Autor Wiadomość

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 02-09-2011, 22:32 

Zawsze działało. Innego pomysłu nie mam. Pik może coś zaradzi.

Rider 
Konserwator

Wysłany: 02-09-2011, 22:42 

Dodałem ręcznie, nie mniej jakby się dało coś na przyszłość poprawić byłoby super...

Piszę poprawnie po polsku.

Pik 
Administrator

Wysłany: 03-09-2011, 02:21 

Jak na razie niestety jeszcze musicie walczyć z tą niedogodnością.
Być może kiedyś opanuję ten problem, ale nie wiadomo, czy mi się uda..

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 13-10-2011, 21:43 

http://www.knight-rider.pl/for...p?mode=viewprofile&u=2622
W związku z tym co od...wala ów użytkownik proszę, jeśli byłaby taka możliwość o stworzenie czegoś w stylu blokady - w momencie, gdyby ktoś chciał pisać kilka postów w tym samym temacie w krótkim odstępie czasowym, mimo braku odpowiedzi innych użytkowników.

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

Bandit

Wysłany: 14-10-2011, 20:12 

Ja proponuję utworzenie artykułu o wszystkich skryptach, jakich można używać w Serwisie. To pomogłoby przy pisaniu FF czy postów, bo chyba mało kto pamięta wszystkie skrypty.

Pik 
Administrator

Wysłany: 14-10-2011, 23:08 

kakagonzalez napisał/a
W związku z tym co od...wala ów użytkownik proszę, jeśli byłaby taka możliwość o stworzenie czegoś w stylu blokady - w momencie, gdyby ktoś chciał pisać kilka postów w tym samym temacie w krótkim odstępie czasowym, mimo braku odpowiedzi innych użytkowników.

Jeśli coś takiego się powtórzy, to pomyśli się nad jakimś zabezpieczeniem. Niestety, widać różne przypadki się zdarzają.

Rycerz 2000 napisał/a
Ja proponuję utworzenie artykułu o wszystkich skryptach, jakich można używać w Serwisie. To pomogłoby przy pisaniu FF czy postów, bo chyba mało kto pamięta wszystkie skrypty.

Pewnie piszesz o BBCode. Jeśli tak, to taki poradnik jest w planach. :)

Bandit

Wysłany: 14-10-2011, 23:11 

Tak, chodziło mi o BBCode.

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 15-10-2011, 05:35 

Pik napisał/a
Jeśli tak, to taki poradnik jest w planach.

A nie dałoby się po prostu dodać jeszcze kilka przycisków z odpowiednimi BB w szybkiej odpowiedzi i odpowiedzi?

Bandit

Wysłany: 13-11-2011, 23:58 

Pik, myślałeś może nad poszerzeniem puli losowych screenów na Głównej o KR:TS?

Pik 
Administrator

Wysłany: 14-11-2011, 10:27 

Wcześniejsza galeria składała się z najróżniejszych obrazków, z różnych źródeł. I to nie wyglądało ładnie. Teraz galeria ta pobiera screeny z działu Odcinki, dzięki czemu wszystkie obrazki wyglądają podobnie, są w jednym formacie i o jednym wymiarze.

Poza tym w losowej galerii nie ma obrazków z postaciami innymi niż zespół Fundacji. To również zmniejsza ilość możliwych zdjęć.

Do czego zmierzam? Otóż dodanie obrazków do losowej galerii musiałoby się wiązać ze stworzeniem nowych screenów do odcinków. A nie ma sensu tego robić, ponieważ obecne niedawno dodaliśmy.

A tak w ogóle, losowa galeria składa się z 404 obrazków. To chyba nie jest tak mało? :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-11-2011, 14:15 

Ilość jest chyba OK, jest tego sporo, ja bym tylko, o ile to możliwe, zmniejszył prawdopodobieństwo powtórki, bo czasem jak tak klikając przerzucam kolejne fotki trafi się ta sama. Ale to tak na upartego, bo nie jest to raczej nagminne.

EDIT
Zdecydowanie przydałoby się zmniejszenie prawdopodobieństwa powtórki, bo teraz na ok.15 zdjęć 4 się powtórzyły, więc chyba nie losowały się z puli tych 404.. :>

EDIT
Acha, i jeszcze jedno! Proponuję zmienić w powitaniu pod logo początek "Wiele miesięcy temu" na "W 2005 roku"..albo "5 lat temu" i zmienić na 6 w styczniu - bo tak pomyślałem, że to "wiele miesięcy temu" brzmi, jakby serwis powstał niedawno, a staż przecież znacznie dłuższy :wink: ..hmm?

Bandit

Wysłany: 17-11-2011, 14:23 

Najodpowiedniejszą datą takiej zmiany byłby Nowy Rok 2012, czyli siódme urodziny Serwisu :)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 17-11-2011, 14:29 

Cytat
Najodpowiedniejszą datą takiej zmiany byłby Nowy Rok 2012, czyli siódme urodziny Serwisu Smile

Przecież Pik zawsze coś przygotowuje na imprezę noworoczną, więc jeśli takowa będzie to i pewnie ta zmiana będzie wprowadzona.

Prawda, Szefie?

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 17-11-2011, 15:39 

Raczej tak mała zmiana nie potrzebuje specjalnej okazji, by hucznie ją ogłosić, no ale nie mnie oceniać..póki co nie wiadomo, czy w ogóle ten pomysł spotka się z akceptacją :P

TS89 

Wysłany: 26-04-2012, 08:21 

Wpadłem na taki pomysł, by dodać w INNYCH kategorię SPECIAL (czy coś w tym stylu, może być nawet TYLKO W KR.PL). I żeby w niej dać linki do materiałów, które pojawiły się w specjalnie w serwisie, jak choćby rysunek Tami czy wywiad z Hoffem ;)

Odpowiedz do tematu