Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
www.knight-rider.pl clip reklamowy
Autor Wiadomość

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 08-02-2007, 18:06 www.knight-rider.pl clip reklamowy

Parę miesięcy temu rzuciłem pomysł stworzenia międzynarodowego działu na forum. Pomysł ten doczekał się realizacji ale jak narazie najczęstsze wizyty to atak spamu ,a i te zdarzają się rzadko.
Stworzyłem parę klipów które otrzymały niezłe oceny. Mamy też DJa eNeR!'a i mamy dobro ogólnodostepne o nazwie Youtube. Rozumiecie o czym myślę? Klip reklamowy na youtube z dynamicznym kawałkiem Knight Rider w wykonaniu eNeR!a poparty fragmentami serialu. Wszystko oczywiście za zgodą administracji. Klip przed umieszczeniem wysłałbym Pikowi aby mógł go ocenić. Dodam że zamierzam się z tym uporać w ciagu dwóch tygodni gdyż nie wiem jak potem będzie z czasem.

Pik 
Administrator

Wysłany: 08-02-2007, 21:53 

Powiem szczerze, że miło mi czytać, że sami z siebie chcecie reklamować serwis. :)
Byłoby coś ze mną nie tak, jakbyś się nie zgodził. :)
Faktycznie BX, robi dobre klipy, a do tego chętnie bym usłyszał jakieś dzieło eNeRa. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 09-02-2007, 00:02 

Tylko nie dzieło :oops: :mrgreen: Proszę mnie nie zawstydzać :wink: :oops:
OK, czyli BX rzucił pomysł, a ja jako że dość często wspominam o reklamie serwisu w jakiejkolwiek formie i chętnie pomogę jak tylko siędo czegośprzydam - oczywiście wchodzę w to! :D
Tylko jeszcze gorąca prośba - oczywiście rozumiem istotę planu - robię jakiś remix motywu KR, ewentualnie inne wariactwo z jego wykorzystaniem, albo i ze dwie wersje, żeby można było sięzdecydować, przesyłam Pikowi/BX'owi, wybrana wersja (albo jedyna istniejąca;p) trafia do filmiku który stworzy BX i gotowe.. :wink: ...tylko jeśli rzeczywiście goni nas jakiśtermin, to bardzo proszę o konkretną datę, albo choć orientacyjną, żebym się wyrobił, bo u mnie siękończy sesja i taki zabiegany jestem troszkę :wink: Pozdrowionka, niech moc będzie z Wami! (...no, Nami :mrgreen: )

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 09-02-2007, 15:14 

Powiem tak: Nie chcę mieć klipu z muzyką robioną w pośpiechu. Chcę mieć dobry kawałek i uznałem że skoro to ma być reklama serwisu to muzyka stworzona przez jednego z użytkowników bedzie czymś wyróżniającym ,a także ciekawym. Chciałbym skończyć pracę 15 marca choć w gruncie rzeczy nie jest to data wiążąca, po prostu teraz mam urlop i trochę czasu na takie rzeczy. Ale proszę nie spiesz się. Co prawda nie lubię sytuacji kiedy robię klip nie mając dźwięku bo wtedy moze się zdarzyć że całość sie nie klei. Przyznam się że ustawiam scen patrząc się na wykres ścieżki dźwiękowej tylko mniej więcej przypasowując do tego co mi brzmi w głowie i zazwyczaj wychodzi. Ja ze swojej strony powoli gromadzę materiały jak na przykład zrzuty ekranu.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 10-02-2007, 02:46 

Eee, no to nie jest tak źle, mam niecały miesiąc...no dobra, może mniej...no ale będę powoli coś tam próbował, jak wyjdzie coś, co będzie się do czegokolwiek nadawało, to dam znać :wink: Dzięki za tą propozycję, miło mi, że moge pomóc :)
...a tymczasem zmykam się przekimać, bo za 6 godzin mam egzamin...ups! :mrgreen:

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 11-02-2007, 19:07 

W klipie zamierzam wspomnieć oczywiscie o anglojęzycznej strefie forum, downloadzie, możliwości oceniania, rankingu odcinków. Na co jeszcze położyć nacisk? Pomijam pierdoły typu layout.

Pik 
Administrator

Wysłany: 11-02-2007, 22:21 

Proponowałbym jeszcze galerię, bo to międzynarodowy dział - nie trzeba tłumaczyć. :)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 11-02-2007, 23:25 

No tak... Co jeszcze? Jakieś hasła?

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-02-2007, 20:57 

Póki co przygotowałem trzy wersje podkładu, w każdym oczywiście łówny motyw KR z dodatkiem innych mniej lub bardziej dziwnych i udanych dźwięków :P Wkrótce będę mógł przesłać któremuś z Was na maila owe wersje, ocenicie czy coś się nada. Ja na powstałe 3 wersje toleruję powiedzmy jedną, reszta mi sięśrednio podoba, ale ja tak mam..musi ktoś inny usłyszeć...ale dobra, mam pytanie organizacyjne: ile mniej więcej powinien trwać owy kawałek? Bo jako że ściśle trzymam się motywu KR, to czas trwania każdej z powstałych wersji waha się w okolicach 1min 15sek. Nie zapytałem o czas, a to przecież bardzo ważne, dlatego daj znać, BX, czy takie niecałe 1,5 min wystarczy, czy mam raczej robić więcej;)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 19-02-2007, 21:11 

Nie robiłem żadnych prób ale powinno dać radę. Możesz dać coś dłuższego , niekoniecznie w tym samym klimacie byle były powiązania z KR i jakoś to brzmiało. Jeśli nie byłby to problem to wolałbym muzykę ściągnąć ze strony bo z niewiadomych przyczyn tlen non stop resetuje mi połączenie. Próbowałem przez Outlooka, przez web i zawsze to samo. Przez to nie mogłem przesłać Peterowi piosenki o którą prosił

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 19-02-2007, 21:51 

Aktualnie ażdo 10 marca mam niemałe zamieszanie i dość mało czasu, ale postaram się coś jeszcze pokombinować i wtedy przypuszczam że Pik umieści na serwerze dane pliki dostępne tylko przez chwilę, na czas wyboru podkładu :wink: Jakoś to będzie :)

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 24-02-2007, 12:36 

eNeR! Tak na poważnie może byś spróbował zrobić coś w rodzaju motywu muzycznego z pierwszego sezonu który pojawiał się gdy KITT np. kogoś śledził? W odcinku The Topaz Connection jest scena w której KITT jedzie za limuzyną, muzyka elektoroniczna. Przy czym nie chodzi o fajrewerki tylko bardziej współczesną barwę tego motywu. Jak myślisz?

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 24-02-2007, 20:42 

Patrz wyżej :wink: Osłabiliście mnie :P ...cóż, nie sądzę żebym był w stanie zrobić coś zadowalającego wszystkich. Chyba nie moja bajka...ale myślę że spróbuję jak będę miał już czas po tych egzaminach.. :wink:

BXMASTER
Stara Gwardia

Wysłany: 24-02-2007, 22:23 

Powiem tak: Próbuj, chętnie wysłucham. Póki co tak jak mówiłem ściałem v2 w okolicahc 48 sekundy i dopasowałem od tego momentu z v1i choć rodzaj "modyfikacji" obu wersji jest różny to brzmi to nieźle. Dokładnie przy 47 sekundzie jest "tąpnięcię" i twój dźwięk przechodzacy w charakterystyczne wycie z oryginalego motywu w v1. Podeślę w miarę możliwości gotowy film Pikowi.

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 26-02-2007, 00:07 

Uciąłeś v2 w 48sek. i wstawiłeś v1 od 24sek?
Przed chwilą tak zrobiłem i mam mieszane uczucia, ale potrafisz czarować z tymi podkładami w filmikach więc mimo to jestem spokojny :wink:
...a może lepiej zostawić w ogóle v1?

Odpowiedz do tematu