Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KONKURS FANFICKOWY - KNIGHT CROSSOVER STORY
Autor Wiadomość

Pik 
Administrator

Wysłany: 14-10-2010, 20:35 

Zgodnie z Waszymi licznymi prośbami, rozwiązanie konkursu odbędzie się jutro (piątek) o godzinie 21:00 podczas specjalnego spotkania na czacie.

Zapraszamy wszystkich. :)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 15-10-2010, 01:57 

Buuu, a ja będę dopiero po 22 :cry: No ale trudno, cieszę się, że padło na piątek i mam nadzieję, że wyniki nie zostaną ogłoszone tak od razu, a jeśli tak, to że mi przekażecie wszystko! ..bo jestem bardzo ciekaw! Zatem do zobaczenia na czacie!

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 15-10-2010, 13:39 

Uff, a już z drżącymi rękami logowałam się na forum, żeby napisać byście tylko przed 19 nie organizowali chata, bo może mnie jeszcze w domu nie być . ;P

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Pik 
Administrator

Wysłany: 15-10-2010, 14:30 

Spokojnie, przed 21:30 na pewno nie podamy wyników. :)

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 15-10-2010, 18:37 

Pik, a nie wiesz (tak a pro po spotkania bardziej samego), czy sprawa z galopującą Javą to sprawa naszych komputerów, czy serwera?

To po pierwsze, a po drugie: Nie dałoby się przez stream Serwisu nadać kilka piosenek Hoffa w międzyczasie? :mrgreen:

Homo sum; humani nil a me alienum puto.
Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 15-10-2010, 19:13 

pamiętajcie o spotkaniu - nawet ci co mają nisko samoocenę co do swojej pracy. Kto wie może jakieś nagrody pocieszenia będą?:P

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 15-10-2010, 20:04 

Będę będę... jak się tata przed komputerem nie zasiedzi ;P

FlyingAnvil 
a.k.a. Latacz Iii|;)

Wysłany: 15-10-2010, 20:55 

kaka, jak zmieniłeś nicka? :shock:

TS89 

Wysłany: 15-10-2010, 23:10 

Jak wszyscy wiedzą, konkurs został zakończony, wyniki rozdane, w ogóle fajnie się działo :)
Pora więc ujawnić wszystkich autorów:

DYSTOPIA - FENIX THE BEST
BRYTYJSKA MISJA - KAKAGONZALEZ
BAYWATCH KNIGHT - VENTO
BLACK CAT AND KNIGHT RIDER - DRACODI DI GAMER
ONE KNIGHT IN SMALLVILLE - FLYING ANVIL
KNIGHTS JOURNEY - RYCERZ 2000

A teraz - wyniki w formie pisanej: głosowanie jury w składzie:

- Tamersa;
- Pik;
- TS89;

dało następujące rezultaty:

Trzecie miejsce, wspólnie, zajęli: Vento za opowiadanie „BAYWATCH KNIGHT” i Dracodi Gamer za opowiadanie „BLACK CAT AND KNIGHT RIDER”. Nagrodą są gorące gratulacje od jury oraz uścisk dłoni naszego szefa - Pika:)

Drugie miejsce, za opowiadanie „ONE KNIGHT IN SMALLVILLE” zdobywa Flying Anvil. Brawa! Nagrodą jest unikatowy kubek z bardzo nieustraszonym motywem…

A teraz zwycięzca – a raczej zwyciężyni :) Pierwszą edycję konkursu KNIGHT CROSSOVER STROY wygrywa… Fenix The Best, za opowiadanie „DYSTOPIA”! Gratulacje Fen. Nagroda – unikalna koszulka – już wkrótce trafi w Twoje ręce.

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, Waszymi głosami, zdobyła… również Fenix The Best za opowiadanie „DYSTOPIA”. Brawa! Nagrodą jest unikatowy brelok! Tuż za nią uplasowali się Flying Anvil (2 miejsce) oraz Rycerz 2000 (3 miejsce).

Cóż, konkurs zakończony, dziękujemy wszystkim za udział. Miło było czytać Wasze prace :) Nie każdy mógł być nagrodzony – takie jest prawo konkursów. Ale wierzymy, że to Was nie zniechęci. I że nadal będziecie pisać, a może i publikować. Na łamach naszego serwisu. Serwisu KNIGHT RIDER POLSKA.

Mandrivnyk 

Wysłany: 15-10-2010, 23:25 

„BAYWATCH KNIGHT” było najbardziej unikatowe, przez pojawienie się 2 razy Hoffa, w jednym miejscu.
Ale dla niego, nie ma rzeczy niemożliwych. :lol:

kakagonzalez 
Nowa Gwardia

Wysłany: 15-10-2010, 23:33 

FROST napisał/a
Ale dla niego, nie ma rzeczy niemożliwych

W końcu to Wielki Przedwieczny :lol:

Gratuluję ponownie wszystkim, szczególnie Fen ;)

eNeR 
Moderator / DJ

Wysłany: 16-10-2010, 00:08 

Jeszcze raz gratulki dla wszystkich!

tamersa 
Złok i mroo

Wysłany: 16-10-2010, 10:48 

A ja przypominam że osoby które nie otrzymały nagród mogą się do mnie zgłosić przez pw i wtedy, jeśli zechcą, mogę im narysować ich własnego chibiska:P niewielkie pocieszenie ale zawsze:)

vento 

Wysłany: 16-10-2010, 11:59 

Gratulacje dla zwycięzców i dla organizatorów za pomysł z tym konkursem. Obawiałam się, że mój one-shot (wymyślony i napisany w mniej niż 5 min) zostanie "gniotem wszech czasów" :lol:
Jeśli ktoś chce, to może wykorzystać to skromne opowiadanko jak wstęp do większego ficka :)

Fenix The Best 
Moderatorka

Wysłany: 16-10-2010, 14:01 

Hej. :D

Dzięki serdecznie wszystkim, zarówno jury i pozostałym czytelnikom za oddane na mnie głosy. :D
Obawiałam się, że nie wszystkim może przypaść do gustu moje opowiadanie - wydaje mi się, że mój styl jest cięższy i jednak skierowany do trochę starszych czytelników. :) Ale naprawdę cieszę się, że je doceniliście. :D Nie spodziewałam się, że zarówno jury jak i publiczność będzie tak jednomyślna. :D

Gratuluje też i dziękuję moim konkurentom. W fickach każdego z Was jest coś co przykuwa uwagę, jakis pomysł lub styl pisania. :) Bardzo podobał mi się zabawny fick Vento, ciekawe połączenie świata KR z Back To The Future i Bondami w opowiadaniach Rycerza i Kebabi. Urzekł mnie ciepły styl ficka Draco i pomysł Latacza. :D

A teraz może odpiszę na komentarze, które pojawiły się jeszcze przed publikacją wyników, ale w wiadomych przyczyn nie mogłam się do nich wcześniej ustosunkować. :P

eNeR! napisał/a
świetny klimat i ciekawa fabuła (powiedziałbym także pomysł, ale nie wiem, na ile to zasługa autora/autorki opowiadania, a na ile twórców filmu, bo go nie oglądałem, ale bardzo ładnie)

Miałam nadzieję, że w opowiadaniu uda mi się zbudować taki trochę bardziej mroczny i ciężki klimat i tym bardziej cieszę się, że mi sie to udało. :D
Z fabuły filmu korzystałam tylko w pierwszej części opowiadania, tj. opis historii, niszczenie dzieł sztuki, branie leku wygłuszającego emocje, zastrzelenie Errola przez Prestona. :) Ja opisałam to tylko trochę z perpektywy Michaela i KITTa, którzy widzą to wszystko z boku. ;)
Reszta pomysłu na fick należy do mnie. ;)

Cytat
+ zabawne przedstawienie postaci Fenix

Ja nie wiem czemu tak dużo ludzi nie domysliło się, że to ja. :P
Kurczę, dałam tak dużo szczegółów, że brakowało tylko mojego imienia. :lol:

Cytat
- za mało KR, tj. Michaela i KITTa

Ale jest KARR i ja! :lol:

Cytat

+ fajne zakończenie..

- ..jednak nie pasujące za bardzo do reszty
- trochę za dużo urywków..w końcu to nie miała być żadna wersja demo..

No cóż moge powiedzieć, trochę za mało czasu miałam na dopracowanie, trochę mi limit slów przeszkadzał. :P Ale to tylko wymówki. :)

Dracodi Gamer napisał/a
- (za jeden mały błąd),

Wciąż chcę wiedzieć co to za błąd! :P

Dracodi Gamer napisał/a
Autor ma się do mnie po konkursie zgłosić i dać na miary na tą dziewczynę z opowiadania, a ja jej zaproponuje występ w mym nowym fanficku.

Mam Ci dać namiary na siebie? :lol:

I jeszcze raz dzięki wszystkim za głosy! :D

Nie jestem klockiem lego, nie muszę do niczego pasować.

Odpowiedz do tematu