Wróć do serwisu FAQ Download Edytuj profil w serwisie Księga gości International guests

Strona główna forum Szukaj Użytkownicy Zaloguj

FAQStrona g3򶭡 forum SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FosteR - Odchodzę z serwisu KRPL; Pożegnanie
Autor Wiadomość

FosteR 
Konto usunięte

Wysłany: 13-04-2011, 13:02 FosteR - Odchodzę z serwisu KRPL; Pożegnanie

Drodzy użytkownicy serwisu Knight Rider Polska, z powodów osobistych podjąłem decyzję o opuszczeniu serwisu, chcę się z wami wszystkimi pożegnać. Byłem użytkownikiem serwisu praktycznie od początku jego istnienia, od ponad 5 lat, po połączeniu mojej strony z serwisem Pika byłem w nim administratorem. Z serwisem KRPL wiele mnie łączy, materiały w nim zawarte nad którymi pracowałem, kontakt z wami, wiele wspaniałych wspomnień. Wszystko co dobre kiedyś się kończy, niestety wydarzyło się coś z powodu czego nie powinienem pełnić dłużej funkcji administratora serwisu i zdecydowałem się na odejście.
Wciąż pozostaję wielkim fanem serialu Knight Rider i pozostanę nim na zawsze. Jeżeli będę odwiedzał serwis to już tylko jako niezarejestrowany gość. Jeśli ktoś będzie chciał, zawsze można się ze mną skontaktować przez pocztę elektroniczną, oto mój adres e-mail: foster.xs@gmail.com
Żegnajcie drodzy użytkownicy
Pozdrawiam was
FosteR
Ostatnio zmieniony przez FosteR 13-04-2011, 13:19, w całości zmieniany 3 razy  

Bandit

Wysłany: 15-04-2011, 13:58 

Będzie nam Cię brakować. Trzymaj się i powodzenia w internecie! :wink:

Pleban 

Wysłany: 15-04-2011, 14:58 

Ja mam tylko jedno pytanie. Wczoraj gdzieś na tym forum opisano co się wydarzyło. Czy to byłeś Ty? Zachowujesz się honorowo, więc nie powinieneś mieć problemu z przyznaniem jak było. Jeżeli tak, to Twoja decyzja jest słuszna (chociaż nie rozumiem czemu nie pozostaniesz normalnym użytkownikiem jak np. ja). Jeżeli nie Ty, to przestańmy brać przykład z góry, bo nie zawsze jest on dobry, i przestańmy odstawiać tę przepoważną szopkę.

Seb 
Tłumacz odcinków
Interista IFC

Wysłany: 15-04-2011, 15:18 

Pleban napisał/a
Ja mam tylko jedno pytanie. Wczoraj gdzieś na tym forum opisano co się wydarzyło. Czy to byłeś Ty? Zachowujesz się honorowo, więc nie powinieneś mieć problemu z przyznaniem jak było. Jeżeli tak, to Twoja decyzja jest słuszna (chociaż nie rozumiem czemu nie pozostaniesz normalnym użytkownikiem jak np. ja). Jeżeli nie Ty, to przestańmy brać przykład z góry, bo nie zawsze jest on dobry, i przestańmy odstawiać tę przepoważną szopkę.

To nie powinno cie obchodzić, i nie wtrącać sie w cudze sprawy. Jestes na tym forum od bardzo niedawna, mało wiesz o sprawie, o niektórych uzytkownikach serwisu, Foster był od poczatku i był takze współzałożycielem Kr.pl.

Ja proponuje zamkniecie tematu, zeby sie jakaś afera wieksza nie rozwineła. Foster podjąć taka decyzje i tyle.

LeNa 

Wysłany: 15-04-2011, 15:27 

Seb napisał/a
był takze współzałożycielem Kr.pl.

Ja też jestem od niedawna w serwisie, i jak dla mnie Foster zbyt wiele nie robił. To, że na początku może wniósł dużo do serwisu, nie usprawiedliwia go. Bo ja nie życzyłabym sobie aby ktoś nieupoważniony włamywał się na moje konto i czytał wiadomości prywatne. A jego postawa zwalania winy na kogoś innego świadczy o jego braku odwagi cywilnej. Jak dla mnie to osoba nie godna stanowiska administratora. I nie chce być uszczypliwa, ale osoba która byłaby bez winy nie uciekała by, tylko starałaby się znaleźć winnego.

Pleban 

Wysłany: 16-04-2011, 03:57 

Seb napisał/a
To nie powinno cie obchodzić (...)

Wtrącam się, ponieważ zostało to napisane na otwartym forum, z możliwością odpowiedzi. Natomiast obchodzi rzeczywiście tyle co wysokość plonów owsa w zeszłym roku. Tylko jak widzę takie martyrologiczno-czołobitne akcje, to śmiech człowieka ogarnia. Jakieś zarządy, winy, dymisje z dniem dzisiejszym, samospalenia tylko brakuje. To jest tylko forum. Zabawa. Ktoś popełnił w tej zabawie poważny błąd, ale jeśli nie jest winny konkretny człowiek, to nie powinno tak się to kończyć.

Tyle z mojej strony. Sugeruję i życzę dalece zwiększyć swoje zasoby luzu, zamiast po staropolsku odpowiadać "to cię nie powinno obchodzić", bo to tak trochę wieśniacko świadczy o rozmówcy ;) Ta spinka jest godna naprawdę lepszej sprawy.

Odpowiedz do tematu