Wasza KSIĘGA:
erni1400: 11-06-2021 21:17
Po obejrzeniu KR 2000 postanowiłem wrócić do przeszłości i nawet konto założyłem. Świetny serial szkoda że tak trudno go gdzieś legalnie obejrzeć.


Bandit: 12-01-2021 19:00
What we're dealin' with here is a complete lack of respect for the law.

Dzień dobry.


Fenix The Best: 10-01-2021 19:31
Wylogowałam się o godzinie 4.00. Słyszę jęki. Zatrwożyłam się. Czy to mój Bigos? Może chory? Może cierpi? Otworzyłam okno. I nagle słychać znowu ten jęk. To nie Bigos. To kogut sąsiadów. 4,00 godzina, pobudka! A nie, my kończymy imprezę! Czy posiadanie kur w mieście jest w ogóle legalne?
TS89: 10-01-2021 04:29
Wszystko, co dobre kiedyś musi się skończyć – w tym przypadku XVI Urodziny Serwisu! Przez 7,5 godziny wspólnie bawiliśmy się przy największych przebojach lat 80., specjalnie na tę okazję wybranych przez niezastąpionego DJ eNeRa i okraszonych ciekawostkami. Mieliśmy także ekscytujące konkursy: jeden muzyczny, inny testujący Waszą spostrzegawczość, kolejny zdolność przekonywania, włącznie z tym głównym, gdzie można było wygrać modele KITTa i KARRa. Do tego pojawiło się dużo nowości technicznych od naszego szefa, Pika: między innymi sposób nadawania imprezy przeszedł gruntowną przemianę. A to wszystko dla najlepszych fanów KR pod słońcem! Dziękujemy, że byliście z nami – w ten wieczór, ale też i przed te wszystkie szesnaście lat.

Do zobaczenia – na kolejnych imprezach, jak i w Serwisie!

KRPL Team :)


TS89: 05-01-2020 06:50
I po Imprezie. To było… niesamowite!

Od 19:00 na czacie, od 20:00 do 06:03 nad ranem wspólnie świętowaliśmy XV urodziny Serwisu Knight Rider Polska. Nadając z w pełni nowoczesnego i najlepszego studia na świecie, przy udziale wspaniałych Słuchaczy z Polski i zagranicy (!) udało się zagrać rekordową pod względem długości imprezę, której do tej pory nie było. Wspomnienia, konkursy, świetna muzyka, wejścia wideo i przede wszystkim: WASZ UDZIAŁ! Dziękujemy Wam, długo nie zapomnimy tego! :D

I obyśmy w takim samym, a nawet większym gronie spotkali się za rok, za dwa, za kolejne 15 lat, ZAWSZE!

Niech Hoff będzie z Wami! :)

- TS89 & KRPL Team


eNeR: 01-09-2019 04:30
Dobiegła końca tegoroczna wakacyjna impreza - Knight Rider Summer Party 2019. Szczęśliwe 7 godzin zabawy za nami, brzmiały przede wszystkim hity lat osiemdziesiątych, ale i klubowe rytmy oraz przeboje Davida Hasselhoffa i nadesłane przez Was piosenki. Porozmawialiśmy o nadchodzącym albumie Hoffa, o tym jak brzmiałyby po polsku tytuły jego piosenek a także o powrocie kaset magnetofonowych. O czym rozmawialiśmy jeszcze i jakie nagrania płynęły z głośników tej nocy, przekonacie się wkrótce z zapisu.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami...i zapraszamy na kolejną imprezę, bardzo szczególną: XV urodziny Serwisu! Spotykamy się 4.01.2020. Zarezerwujcie ten termin koniecznie.

- eNeR & KRPL Team


eNeR: 13-01-2019 05:00
Na zegarze godzina 5:00 - niedawno skończyła się impreza urodzinowa, bowiem Knight Rider Polska łączy fanów "Nieustraszonego" już od 14 lat! Było trochę wspomnień, nowinek na czacie, dobrej muzyki i zabawy (oczywiście do Bialego - pozdro - rana), pojawiła się niespodzianka od Ridera i Skryby a także konkurs z dość zaskakującym finałem. Dziękujemy za dzisiejszy wieczór i noc (spotkaliśmy się na KR Party już po raz 33!)...a także za te 14 lat! A Pik powiedział, że to dopiero początek...! Tego się trzymajmy. Do zobaczenia (i usłyszenia) na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


TS89: 11-08-2018 05:08
Knight Rider Summer Party 2018 za nami – ale wakacje jeszcze trwają. Zostawiamy Was na ten czas ze wspomnieniami przebojów Hoffa z jego berlińskiego koncertu, świetnej muzyki klubowej miksowanej przez eNeRa oraz waszych przebojów. Przy okazji Fenix, Rider i eNeR, za udział w konkursach, zostają z cennymi nagrodami: koszulką, płytami DVD, kuponami na gadżety oraz… rolami w najnowszym opowiadaniu Skryby! Zaś ten sam zostaje ze wspomnieniem współprowadzenia imprezy, po raz pierwszy historii, wspólnie z Pikiem oraz eNeRem… Przy okazji cały Serwis zostaje z pierwszą imprezą transmitowaną za pomocą YouTuba, wzbogaconą o wizualizacje między innymi zdjęciami z koncertu Davida. Oraz kaką, który chyba jako pierwszy w dziejach zdołał przespać się w czasie imprezy – i do nas wrócić!
Ale chyba to, co najważniejsze, zostają nam wspomnienia tego wspólnie spędzonego czasu. Oraz chęć – na jeszcze więcej. Zatem czekamy na kolejną imprezę – a na co dzień zapraszamy na KRPL i nasz Facebook!
- Skryba & KRPL TeameNeR: 14-01-2018 06:45
Urodzinowa impreza z okazji 13-lecia serwisu Knight Rider Polska za nami. Zakończyliśmy po godzinie 6:00 - przeszło 8 godzin muzyki i pewnie około 10 godzin na czacie...oczywiście działo się! 13. urodziny KRPL, 65. urodziny Hoffa, 35 lat KR i 10 lat KR:TS oraz rozmowy z tym związane - między innymi ciekawostki o Davidzie i z planu seriali. Słuchaliśmy nagrań Davida i piosenek z lat, w których nadawany był KR, jak również muzyki z serialu. Nie zabrakło najnowszych hitów - także w miksach - oraz nadesłanych utworów użytkowników. Był też konkurs z płytą Davida Hasselhoffa i specjalna licytacja filmu, w którym zagrał główną rolę, ale przede wszystkim po raz kolejny - już 31! - była dobra zabawa do białego (pozdro :D) rana! Wszystkim, którzy się zjawili, dziękuję w imieniu swoim i Administratora Pika, który znakomicie realizował, jak również współprowadził ze mną tę imprezę. Do usłyszenia na kolejnej, a tymczasem - do zobaczenia na KRPL!
- eNeR & KRPL Team


NormalnyCzłowiek: 01-01-2018 23:19
Najlepszego KRPL :D


Strona: 1 2 3 4 5 6 ... 257 >>


. . Copyright (C) 2004 - 2021 by Pik
Regulamin   Kontakt